PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=692770}
5,8 460
ocen
5,8 10 1 460
Faults
powrót do forum filmu Faults

Schizowy , niby jakaś sekta tam gdzieś , ale nie do końca w to wierzę , im dłużej się ogląda to bardziej wciąga , dzieją się też nie wyjaśnione zjawiska niekoniecznie powiązane z sektą , ogólnie fajny film ale trochę porąbany.Zjawiskowa mary w całej okazałości.

ocenił(a) film na 6
piotrk82

Niewyjaśnione zjawiska, wystarczy chwilkę pomyśleć i wszystko jest jasne w tym filmie. Porąbany nie uważam. Obejrzyj film jeszcze raz bo widać, że do końca nie masz pojęcia o czym jest film.

ocenił(a) film na 5
putitback

Właśnie mógłby zostać niedopowiedziany, bo miał kilka fajnych momentów. Ogólnie jednak zawiodłem się w finale. Plus za dwójką pierwszoplanowych aktorów, bo dobrze wypadli.

putitback

U mnie ten film wywołał mieszane uczucia. Claire zakochuje się w swoim oprawcy, który ją więził?

ocenił(a) film na 6
Tomik_4

Nie zakochuję się, psychologiczne zagranie.

putitback

Czyli później też go zabiła?

ocenił(a) film na 7
Tomik_4

co poźniej to sobie możesz dopowiedzieć sam :) mnie się ten film podobał a nie łatwo mnie zadowolić, kiedyś widziałem film o podobnej konstrukcji ale za cholerę nie potrafię sobie przypomnieć tytułu

ocenił(a) film na 7
putitback

Chciałem się spytać o co w nim chodzi, bo nie do końca wiem jak go interpretować.

Moje interpretacje które nachodzą mi do głowy :
1.Jest to metafora manipulacji jaką to dziewczyna z sekty zrobiła na bohaterów ,plus swoiste rozterki bohatera nad sobą.
czy
2.Ukazanie potęgi kontroli człowieka nad sobą ,plus swoiste rozterki bohatera nad sobą.

Bardziej jestem skłonny do tej pierwszej interpretacji niż do tej drugiej.

ocenił(a) film na 6
piotrk82

Film jest przede wszystkim bardzo nierówny, z jednej strony intryguje, z drugiej czasem irytuje. Pozostawia niedosyt, choć M.E. Winstead z powodzeniem rekompensuje niedociągnięcia ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones