PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=156466}

Fantastyczny Pan Lis

Fantastic Mr. Fox
7,6 62 531
ocen
7,6 10 1 62531
7,9 29
ocen krytyków
Fantastyczny Pan Lis
powrót do forum filmu Fantastyczny Pan Lis

Drodzy przyjaciele. Nie jestem żadnym krytykiem, lecz oglądałem wiele animacjii określanych przez wielu jako "najlepsze". Prawie wszystkie animacje disneya [te starsze jak np. "Lis i Pies" [swoją drogą - polecam], jak i te nowsze które są prawdziwym break bad'em... Dreamworks, też przerobiłem już chyba wszystkie "baje" tego studia, Pixar, Warner Bros, itp. itd Mam pewną zasadę - nie oceniam bezpośrednio po seansie, lecz con. 72h po nim. [emocje od razu po obejrzeniu filmu czasami omylnie wprowadzają mózg w błąd] Ta animacja czyli "Fantastyczny Pan Lis" zrobiła na mnie naprawdę ogromne wrażenie. Być może nie ma żadnego morału, być może wygląda jak to któryś z was określił "jak miś koralgo" ale jako rozbrajająca komedia, robiona techniką wymagającą ogromnego nacisku precyzjii, czasu, i umiejętności, jest naprawdę fantastyczna ! 72 godziny po seansie nadal mam w głowie kultowe sceny ["I know what it's like to feel different" i te gesty rękami <33] naprawdę fajna sprawa, ale nie dla dziecka, dziecko obejrzy, nie zrozumie, i rozpocznie jakąś durną dyskusję na filmweb'ie. Wszystkim tym którzy jeszcze "Lisa" nie widzieli - Gorąco polecam, oczywiście wersję z napisami !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones