PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710551}

Fala

Bølgen
6,2 17 371
ocen
6,2 10 1 17371
5,5 4
oceny krytyków
Fala
powrót do forum filmu Fala

Zafalowało

ocenił(a) film na 5

Norweskie fantazje katastroficzne. Skandynawskie tsunami, czyli pierwsza część spektakularnie odegrana przez naturę, a nie człowieka oraz ta druga, przy której nawet "San Andreas" to mistrzostwo logiki i spójności. Joner i Torp zapewne w nagłej potrzebie finansowej, skoro zdecydowali się na udział w tym przedsięwzięciu. W dużej mierze ekscentryczne, ale warte oglądania przez najwyżej 45 minut. Plus za niejednoznaczność ról, czyli głowa rodziny nie zawsze jest herosem.

ocenił(a) film na 7
JaCze

Jest herosem tylko trzeba go było wspomóc ;)

ocenił(a) film na 5
JaCze

FALA to takie SAN ANDREAS dla ubogich...

ocenił(a) film na 7
Tremblador

Taa gdzie San Andreas wypada mimo wszystko gorzej :P

ocenił(a) film na 5
aronn

Pod względem merytorycznym SA jest półkę wyżej, tam przynajmniej opadająca woda nie leje się pod górę... :-)

ocenił(a) film na 6
Tremblador

Gdzie w Fali "opadająca woda lała się pod górę"?

ocenił(a) film na 8
Tremblador

Czy ja wiem... San Andreas to dla mnie porażka na całej linii, a Fala była naprawdę ciekawa i trzymająca w napięciu. Pewnie teraz mnie zlinczujecie ale mi się podobała!! :P Dodatkowy plus za przepiękne widoki, które wynagradzają wszystkie potknięcia ;)

ocenił(a) film na 7
alacomakota

No wiadomo,ze lepszy i pod wzgledem dramaturgi,budowania napiecia jak również gry aktorskiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones