PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5572}

Fałszywy senator

The Distinguished Gentleman
6,4 7 598
ocen
6,4 10 1 7598
Fałszywy senator
powrót do forum filmu Fałszywy senator

Komedia Fałszywy senator to kolejny bardzo dobry film w dorobku Eddiego bardzo fajna satyra na świat polityki film bardzo dobrze się ogląda nie nudzi i co najważniejsze czuć w nim klimat lat 90 to były czasy choć przyznaje ze film nie jest tak śmieszny jak inne filmy z Eddie typu Książę w nowym Jorku Nieoczekiwana zmiana miejsc czy Gruby i chudszy mimo to naprawdę warto go obejrzeć jest w nim trochę śmiechu i na dodatek fajny pomysł na film ja przyznaje mu 8/10 dlatego ze mam ogromny sentyment do komedii z lat 90 Eddie zagrał świetnie i lubię go polecam.

ocenił(a) film na 8
numer6

Nie dość ze wesoła komedia, to jeszcze z fajnym przekazem!

ocenił(a) film na 10
arek_krotoszyn

zgadzam się, fajny film :)

ocenił(a) film na 8
panna_x_filmweb

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
arek_krotoszyn

Też wolę starsze komedie, z Eddiem Murphym między innymi, Książę w NY, Nieoczekiwana zmiana miejsc, ten cykl o policjancie z beverly Hills. Nawet Doktor Dolittle mi się podobał (1 część). Niestety te nowsze filmy wypadają gorzej, np doktor Dolittle 2, czy Gruby i chudszy 2. Uważam, że te dawniejsze filmy są fajniejsze, mają swój klimat. Lubię w ogóle stare komedie np jeszcze z De Funesem, Leslie Nielsenem, Whoopy Goldberg, czy Pół żartem, pół serio.
Szkoda, że teraz Eddie mało gra, albo mnie coś umyka, nie widzę go w filmach. Bo komikiem jest bardzo dobrym.

ocenił(a) film na 6
numer6

Dokładnie. Bardzo fajnie ogląda się amerykańskie komedie z lat 80-tych i początku 90-tych. Niby nic wielkiego, ot "komedyjki" ale zawsze skutecznie poprawiają humor. Przynajmniej mi.

numer6

No to ja mam inaczej gdzie był wg ciebie ten humor Eddiego ,w porównaniu do BvCop wypada blado sam Eddie grał tu tak sobie wogóle mnie ten film nie rozbawiła momentami był nudny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones