PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644064}

Ewolucja planety małp

Dawn of the Planet of the Apes
7,0 89 579
ocen
7,0 10 1 89579
7,0 28
ocen krytyków
Ewolucja planety małp
powrót do forum filmu Ewolucja planety małp

Właśnie zakończyłem seans i powiem że film powala,wszystkie wpisy negatywne to albo dzieciaki które potrzebują nawalanki albo tacy którzy mają piracki film złej jakości.Wizualnie i dźwiękowo film perfekcyjny ( więc jest na co patrzeć jak i czego słuchać) no i pamiętajmy to tylko lub aż S F.

ocenił(a) film na 7
deaddance

Jak dla mnie murowany faworyt do Oscara za efekty specjalne (a i Serkisa pod którąś aktorską mogliby podciągnąć).

ocenił(a) film na 3
deaddance

jak na film z budżetem ten film jest SŁABY, totalnie BEZPŁCIOWY. Nie potrafiłem się utożsamić z ŻADNYM aktorem. BANALNE dialogi, BANALNY scenariusz, zniszczył mi wieczór, jestem zły.

wojciech_janas

czytaj ze zrozumieniem ! i co ma budżet do gry aktorskiej ? zapewne żaden film z tej serii nie przypadł ci do gustu ?

ocenił(a) film na 3
deaddance

Napisz mi proszę, gdzie nie czytam ze zrozumieniem, w którym punkcie. Co ma budżet z czym (kto tu nie czyta ze zrozumieniem)? Poprzednie produkcje były o wiele lepsze. Ta jest prosta i przeźroczysta.

wojciech_janas

"jak na film z budżetem ten film jest SŁABY, totalnie BEZPŁCIOWY. Nie potrafiłem się utożsamić z ŻADNYM aktorem" tylko nie pisz że tutaj nie ma nic o budżecie i grze aktorskiej .DEAD SILENCE !

ocenił(a) film na 3
deaddance

Tak, a nawet więcej - jest kropka po środku. Do szkoły dzieciaku.

wojciech_janas

... odsyłam do mego pierwszego wpisu ... staruszku i załóż okulary aby dobrze przeliterować.Kropka chyba nie zmienia twego zdania na temat gry aktorskiej, jak przeczytasz ze zrozumieniem co napisałem , to ładnie przeprosisz :) Podpowiedź , skup się na drugim zdaniu. Dziękuje.Skończyłem.

ocenił(a) film na 3
deaddance

To kropka zmienia, czy chyba nie zmienia? Zdecyduj się, a jak napiszesz to będziemy kontynuować.

ocenił(a) film na 2
deaddance

@wojciech_janas, po co wdajesz się w dyskusję z typem, który nie zna nawet zasad interpunkcji - spójrz na to jak ten gamoń pisze: te wielokropki, przecinki i braki spacji - wszystko na poziomie wczesnej podstawówki. równie dobrze mógłbyś przekonywać maćka z klanu

użytkownik usunięty
romanTondel

You made my day XD

ocenił(a) film na 2
deaddance

jakie dzieciaki? jakiej nawalanki? nie zauważyłeś że film jest głupi - dobry władca i zły pomagier, czyli scenariusz na poziomie króla lwa, tylko że w wersji podwójnej, bo i u małp i u ludzi jest dokładnie ten sam infantylny schemat. ale po co ja odpisuje komuś, kto ma w ulubionych filmach Batmana Forever i Ninję zabójcę, a na forum próbuje zgrywać intelektualistę...

romanTondel

Tak , twoje wypociny z błędami wszystko wyjaśniają ,dlatego wybaczam i nie komentuję :(

ocenił(a) film na 3
deaddance

Tak z ciekawości - z jakimi błędami? Bo chłopak ma rację co to Twojej żałosnej interpunkcji, a jako żywo u niego (prócz modnego ostatnio olewania wielkich liter) nic nie widzę.

yolkass

Ciekawi mnie w którym z pierwszych postów użyłem zbyt wiele znaków , pomijając późniejszą zabawę .

ocenił(a) film na 10
deaddance

Film jest bardzo dobry, Andy Sarkis powinien dostać Oscara. Ostatnio oglądałem dokument Projekt Nim odsyłam wszystkich fanów filmu do obejrzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones