PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5463}
5,5 394
oceny
5,5 10 1 394
5,8 4
oceny krytyków
Eureka
powrót do forum filmu Eureka

Tv

ocenił(a) film na 5

Czy ten film leciał kiedyś w tv?

ocenił(a) film na 1
karolinaMs

Leciał.

ocenił(a) film na 5
karolinaMs

Na kanale MGM obecnie przemianowanym na AMC.

ocenił(a) film na 4
Chlor_3

Na TVP2 też kiedyś leciał kilka razy, a pod koniec lat 90. był na TVN.

ocenił(a) film na 5
snake_plissken84

Oooo to miło wiedzieć, bo jakoś mi umykał na kanałach o których kolega pisze. ;-)

ocenił(a) film na 4
Chlor_3

Polecam się na przyszłość :) Lubię bawić się w filmowego archeologa i jak zobaczę jakiś film, którego nie widziałem w TV w ostatnich latach, sprawdzam czy leciał kiedykolwiek. A Eureka na TVP2 była ostatnio w marcu 2004 i potem nic mi nie wiadomo o innych emisjach, oprócz MGM.

ocenił(a) film na 5
snake_plissken84

Będę pamiętał i w razie wątpliwości wiem do kogo się zwrócić ;-) Tak na marginesie to chyba bardzo czasochłonne hobby, bo trzeba przewertować stare programy tv z lat minionych. :-)

ocenił(a) film na 4
Chlor_3

Nic bardziej mylnego :) Wystarczy wejść w archiwalne ramówki telewizyjne, wpisać tytuł filmu i pokazuje wszystkie emisje, które były ujęte w archiwum :)

ocenił(a) film na 5
snake_plissken84

Aaaa to taki trick :-O To rzeczywiście trochę ułatwia poszukiwania ;-)

ocenił(a) film na 4
Chlor_3

Tutaj link https://staratelewizja.fandom.com/pl/wiki/Archiwalne_ram%C3%B3wki_telewizyjne. Może się przydać :) Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 5
snake_plissken84

Aaa dziękuję bardzo, zaraz zacznę myszkować na tej stronie ;-) Ja również pozdrawiam. :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones