PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786216}

Eskorta

Mile 22
6,2 11 845
ocen
6,2 10 1 11845
Eskorta
powrót do forum filmu Eskorta

Tragiczny

ocenił(a) film na 2

Tego filmu się nie da oglądać, montaż to chyba ktoś z parkinsonem robił byle rozmowa w kawiarni i milion ujęć z miliona miejsc i tak przez cały film. Do tego Wahlberg jest mega irytujący. Lubie głupkowate filmy akcji ale to jest po prostu nieoglądalne.

kbrs

Dokladnie,mam takie same odczucia!

kbrs

Kamerę to chyba ktoś z Parkinsonem trzymał, bo tak mu ręce się trzęsły. A montaż robił ktoś, no nie wiem... z epilepsją? Bo ciągle urywał ujęcia... Taki to niepełnosprawny film ha ha.

ocenił(a) film na 3
kbrs

W pełni popieram. Film nic ciekawego nie pokazuje oprócz ogromnej sraczki bohaterów, gadania, zaglądania sobie w oczy. Próbuję wykreować mega napięcie. Film na tyle słaby, że chciałem go już zmęczyć na siłę, ale nie dało rady. Jak by ktoś nie zwrócił uwagę - film chiński.

filozof71

Ja właśnie go zmęczyłem ale za to muszę jutro obejrzeć planetę małp Burtona w ramach odtrucia po tym widowisku...

ocenił(a) film na 3
kbrs

To jest taka sieczka, bez ładu, składu i pomyślunku. Montaż jak w rapowych teledyskach, męczący oczy. Fabuła kompletnie bez sensu. Śmieszne, że pada tam kilka razy słowo "inteligencja", choć scenarzysta z pewnością czymś podobnym nie zgrzeszył pisząc taki skrypt.

kbrs

Chyba oglądaliście w 144p z kina Chińskiego xD.

ocenił(a) film na 8
kbrs

Skoro lubisz "głupkowate", to ten film nie jest dla ciebie. ;)

"Eskorta" jest filmem ciekawym i zasługuje na ocenę 8/10. Innymi słowy - nie jest to pozycja przełomowa, ale pozwala przyjemnie (jeżeli można użyć takiego słowa) spędzić czas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones