PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32921}

Entropia

Entropy
6,9 517
ocen
6,9 10 1 517
Entropia
powrót do forum filmu Entropia

pomocy

użytkownik usunięty

ludzie o tym filmie powiem jedno - jest zaje.. no fajny zeby cenzorzy moze jacys mnie nie zjedli :P film obejrzałem w telewizjii :( raz :( i tu jest cały muj problem .mianowicie nigdzie nie moge go znalezc zadna wyporzyczalnia sklepik czy cos tam i siadłem na internet a tu tez nie bardzo :( i przechodzimy do sedna sprawy ma moze ktos ten film do porzyczenia zebym miał troszkem radosci w zyciu :P jak ktos kce mi pomuc niech pisze na mejla thx za ewentualna pomoc

użytkownik usunięty

ENT
ja też myślę, że entropia jest doskonała, ba rzekłbym, że jest jednym z najlepszych filmów jakie widziałem i...mam ten sam problem co Ty czyli nikt go nie widział, nikt o nim nie słyszał i nigdzie go nie ma...

użytkownik usunięty

film
Ojej co ja bym dał aby mieć ten film na VCD/DVD.
Dlaczego on leciał tylko w telewizji i nigdzie go nie można dostać. Ehe.... a ta muza w filmie... U2 the best!

ocenił(a) film na 9

jest w częściach wrzucony na youtube'e

ocenił(a) film na 7
wuj_Jozef

Teraz można go obejrzeć na iplexie (http://www.iplex.pl/filmy/sex-i-przemoc,528). Jeśli chodzi o opinię na temat filmu, to całkowicie zgadzam się z przedmówcami :)

ocenił(a) film na 3

a co dokładnie w tym filmie ci się tak bardzo podobało? Mnie zanudził... Niektóre wydarzenia rzeczywiście były ciekawe, historia nie taka zła ale jako całość to tak jakoś nie bardzo sklejone...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones