PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000996}

Ennio

7,8 4 237
ocen
7,8 10 1 4237
7,3 24
oceny krytyków
Ennio
powrót do forum filmu Ennio

Już niczego nie stworzy. Nostalgiczna podróż w przeszłość.

Agatonik

Jak dla mnie to film nużący, przydługawy i przekombinowany jak expose Tuska w 2007 r.

ocenił(a) film na 8
Niobe_FW

A ty znowu ten sam tekst? To jest dopiero nużące

Agatonik

Treść filmu przypomina mi józiolenie Oleksego.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Niobe_FW

Śmiszek bardzo by mi odpowiadał, a najlepiej Trzaskowski.

Agatonik

Tzaskowski by Ci pewnie odpowiadał bo mówi o sobie samym że jest dupiarzem??

ocenił(a) film na 8
Niobe_FW

Myślisz, że popisujesz się poczuciem humoru? Nie, popisujesz się podstawowym brakiem kultury.

Agatonik

Jak można lubić tego imbecyla który twierdził że z inwestycjami w nord stream nie mają nic wspólnego rządy Niemiec i Rosji. Że stoją za tym tylko jakieś prywatne podmioty.

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 4
Niobe_FW

W pełni się z Tobą zgadzam. Prócz tego film ten ma wiele problemów technicznych - informacje, które wyświetlają się tylko na dwie sekundy, niemożność ich odczytania w scenach z jasnymi plenerami oraz przecięcie ich na pół kiedy mają więcej niż trzy linijki.

ocenił(a) film na 4
Agatonik

Nie stworzy, bowiem Ennio Morricone nie żyje od 2020 roku, co nie zostało w tym dokumencie w ogóle uwzględnione. Nie ma tam nawet trywialnego uhonorowania "Pamięci Ennio Morricone (1921-2020)" w napisach końcowych, co zdziwiło nawet moją matkę, która poszła na film wyłącznie dla muzyki.

ocenił(a) film na 8
religawojtek

No przecież ten fakt jest w tytule wątku i w treści komentarza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones