PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=448247}

Elita

The Clique
5,6 8 677
ocen
5,6 10 1 8677
Elita
powrót do forum filmu Elita

Ten film jest na podstawie księzki Elita Lisi Harrison. Mam jej prawie wszytskie część tej księżki. A co do filmu to ciesze się że powstanie bo ta książka była ciekawa i skierowana do młodziezy.

agata_3

Ja mam wszystkie które dotąd wyszły w Polsce a niestety jest ich tylko 5 i od baaardzo długiego czasu Amber ma jakiś zastój bo w Ameryce wyszło kolejnych piec plus dodatkowe książki opowiadające o każdej z bohaterek. książki sa spoko ale uważam ze dla dziewczyn poniżej 15-stu lat. Co prawda ja mam 19-scie ale generalnie to jest do takiej młodszej młodzieży. No i trudno nie zauważyć że ta seria tak jak ,,na topie,, i ,,Au Pair,, to podróbka ,,Plotkary,, która w tej tematyce była zdecydowanie pierwsza na rynku.

katie_17

Dopiero teraz dowiedzialam się o ekranizacji. Bardzo się cieszę. Nie przyeczytalam jeszcze wszytkich części, zostala mi chyba jedna. Ale nie wiedzialam też że w stanach sa już pozostale 5 części i te dodatkowe. No tak. U nas będzie za parenaście lat. Zapewne. NIe czytalam Plotkary(oglądalam serial), Na topie. Polecacie?Czytalam za to Au Pair. Polecam. Podobalo mi się.

kino_woman157

Ja czytałam zarówno na Topie jak i Plotkare i uważam że Plotkara jest najlepsza. może dlatego że była pierwsza na rynku. Te inne książki typu Au Pair, na Topie czy Elita to juz sa podróbki Plotkary. jeśli chodzi o Au Pair to tez czytałam i fajne ale nie tak fajne jak Plotkara czy na topie. Na topie i plotkara sa najlepsze z tych czterech.

katie_17

Na Topie też jest bardzo fajne:D Minimalnie gorsza od Plotkary bo Plotkara rządzi:D

ocenił(a) film na 7
katie_17

Teraz, wiele lat później, sprawdziłam Internet i okazało się, że zastój jak był, tak jest. Nie pozostaje mi nic innego jak kontynuować lekturę po angielsku :D czytałam też gdzieś, że autorka zawarła w tej powieści aluzje do swoich rodziców i rodzeństwa.

ocenił(a) film na 10
agata_3

Mi najbardziej podoba się Elita!! Książki są super. Zapowiedz filmu - świetna. Nie moge sie doczekać aż film pokaże się w Polsce. Też od dłuzszego czasu czekam na 6 część ale nie wiem jak długo trzeba będzie jeszcze czekać. Mam nadzieje że będzie warto :*:* buźki for all :*:*

ocenił(a) film na 8
agata_3

nie czytałam książek , oglądałam film :) ale bardzo chciałabym je przeczytać więc jakby ktoś znał niech wysle mi adres ebooka .oczywiście po polsku. na poczatek może być pierwsza część "Elita"

agata_3

Nie czytałam książek ale oglądałam film i podobał mi się. Obejrzałam go w sumie z nudy bo byłam akurat chora, ale bardzo mi się spodobał. :) Taki lekki i fajny :D.

ocenił(a) film na 7
agata_3

W sumie to teraz czytam książki w oryginale i uważam, że warto przeczytać, żeby mieć pełniejszy obraz tego, co w filmie. Ponadto dopiero po kilku tomach widać, jak Massie przewartościowuje swoje priorytety. Powoli, ale skutecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones