PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477200}
8,2 170
ocen
8,2 10 1 170
Elisabeth
powrót do forum filmu Elisabeth

Urzekająca opowieść o losach cesarzowej Sisi, wierniejsza historii niż znane produkcje filmowe, umiejętnie połączona z wątkami fantastycznymi. Doskonała obsada, wspaniała muzyka. Absolutna pozycja obowiązkowa dla fanów cesarzowej!

Ribanna

I trzeba przyznać że Mate jako Tod był genialny! A Mayę pokochałam za tą interpretacje Sisi.

ocenił(a) film na 9
AiShiteru

Mój drugi ulubiony musical! Mate jest świetny jako der Tod. Ogólnie obsada naprawdę dobra. Chociaż moje ulubione Elisabeth to nadal Annemieke van Dam, Pia Douwes i Willemijn Verkaik (dokładnie w tej kolejności)

mina_8

Pia ma w sobie coś dziwnego. Babeczka jest świetna, ale tak bardzo drażni mnie jej głos, że się nie da. Nie widziałam jeszcze wersji z Willemijn Verkaik :)

ocenił(a) film na 9
AiShiteru

Wersję z Willemijn niestety ciężko znaleźć sama oceniam ją głównie po jej nagraniach audio. Ale kobieta ma świetny głos nikt kogo słyszałam nie wyciąga ostatniej wysokiej nuty Ich Gehor Nur Mir jak ona :)

AiShiteru

Nie wiem jak psychiczną muszę być, żeby zakochać się w Śmierci, ale Mate mnie całkowicie uwiódł i rozkochał. Może gdzieś tam jest taka przystojna Śmierć, która pięknie śpiewa ;)

ocenił(a) film na 8
Sasayaki

Śmierć kojarzył mi się z Joe Blackiem tylko takim trochę bardziej drapieżnym(?).
W ogóle nienawidzę niemieckiego, ale musical był świetny. :)

Q__

Q (tylko pamiętaj, że do spotkania z Borgiem mamy jeszcze 400 lat ;)
Ja też nie znoszę niemieckiego, ale musical cudowny. Nie, właśnie był mniej drapieżny niż Joe Black.

Ribanna

genialne przedstawienie . miałam okazję być w Teatrze we Wiedniu na premierze .... cudowne przeżycie :)

ocenił(a) film na 10
Ribanna

Wie ktoś gdzie obejrzeć całość? Nigdzie nie mogę znaleźć :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones