PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838708}

El Camino: Film "Breaking Bad"

El Camino: A Breaking Bad Movie
6,5 53 721
ocen
6,5 10 1 53721
6,5 19
ocen krytyków
El Camino: Film "Breaking Bad"
powrót do forum filmu El Camino: Film "Breaking Bad"

Twórca

ocenił(a) film na 8

Reżyseria i scenariusz: Vince Gilligan. Nic mi więcej nie potrzeba, bym zainteresował się projektem powstałym na chyba najlepszym serialu ever!!!

ocenił(a) film na 7
TheBestOfAvatar

wg mnie były lepsze seriale, ale BB jest naprawdę w ścisłej czołówce. nawet na podium ^^. ale zobaczymy jak film będzie sie mial do serialu

ocenił(a) film na 8
Mauna_Kea

To z ciekawości, jakie uważasz za lepsze, bo obecnie nie mam co oglądać poza 2 sezonem Mindhuntera.

ocenił(a) film na 7
TheBestOfAvatar

Osobiście to Dextera bym dał na I miejscu. Z takich nazwijmy to "mainstreamowych" to jeszcze Ballers - fajny wyluzowany serial, ale to głównie temat sportu. Z takich kryminalnych to jeszcze Morderstwa w Midsomer, ale to ma dużo sezonów, nie mówiąc już o odcinkach i ma specyficzny brytyjski klimat ;) Dla mnie BB jest na III miejscu, po Dexterze i Ballers

ocenił(a) film na 8
Mauna_Kea

Ballers nie znam, ale Dexter to mój pierwszy serial, który widziałem i dzięki niemu właśnie zacząłem interesować się serialami. Pomijając jak dla mnie 3 i 8 sezon to serial genialny.

TheBestOfAvatar

Z tym, że BB zakończono w idealnym momencie, a Dexa przeciągnięto o minimum dwa sezony. A wątek para-incestu z Debrą był niewiarygodny.

a_nubis

Dexter powinien zakończyć się na 4 sezonach. Wtedy mielibyśmy jeden z najlepszych seriali, jakie powstały.

ocenił(a) film na 8
Rockstar08

Ja akurat bardzo lubię 5 sezon - ciekawy wątek z Lumen i jej "mrocznym pasażerem", ale faktycznie końcówka 4 mogłaby być takim zwięczeniem serii

ocenił(a) film na 6
Mauna_Kea

Ballers to nie ta liga haha

Mauna_Kea

Nie ma co dzielić seriali na miejsca. Jest pewna czołówka i tyle.

TheBestOfAvatar

Za każdym razem nie mogę wytrzymać ze śmiechu słuchając fanboyów wypisujących, że Breaking Bad to najlepszy serial jaki powstał.

Bob_Calos

Breaking bad faktycznie jest najlepszy wśród multisezonowców, natomiast wśród jednosezonowców prym wiedzie pierwszy True detective.

a_nubis

Obejrzałem całe Breaking Bad, serial jest bardzo dobry, będę musiał go obejrzeć drugi raz, ale jednak wyżej od niego bym postawił Twin Peaks, Rodzinę Soprano czy właśnie Dextera ,przynajmniej z tych seriali które widziałem

użytkownik usunięty
Bob_Calos

Breaking Bad to ścisła czołówka i w zasadzie nie ma się do czego doczepić w nim. Wszystko jest na perfekcyjnym poziomie i zakończone godnie w odpowiednim momencie. Dla mnie numer jeden. Kiedyś moim ulubieńcem był Dexter i od niego zacząłem swoją przygodę z serialami, ale od piątego sezonu poszedł tragicznie w dół i z naprawdę genialnego serialu zrobił się tasiemiec. Z równie dobrych seriali, które należą do czołówki mogę wymienić: The Wire, The Sopranos, Six Feet Under, Chernobyl (za klimat). Wspomniany pierwszy sezon True Detective również jak najbardziej. Godnym polecenia jest jeszcze na pewno serial Gra o tron (cztery pierwsze sezony), The Shield i Dark (czekamy na ostatni sezon, póki co świetny), niektóre odcinki Black Mirror, a jeśli chodzi o coś w odmiennym typie to na pewno Rick and Morty, Life with Louie i The Office.

ocenił(a) film na 7

praktycznie wszystko, jak u mnie, nieczęsto ktoś docenia Shield razem z Wire, i BB, True Detective również potwierdzam tylko 1 sezon świetny, Gra o tron - za końcówkę udusiłbym, bo bitwa armią nocnego króla bardzo mi się podobała, the Office (amerykańskie) właśnie pochłaniam
Dexter jakoś mnie nie wciągnął i chyba utknąłem własnie na 5 sezonie, a później zapomniałem co było wcześniej i czeka, Sopranos pierwsze odcinki mnie nie powaliły

użytkownik usunięty
amp_litude

Początek z The Sopranos taki właśnie jest, ale warto dać mu szansę bo to drugi, zaraz po Oz seriali dramatyczny od HBO i trzymający poziom od początku do końca (nawiasem genialna rola Gandolfiniego). Też miałem ten sam problem, potem jest znacznie lepiej. I miło mi, że ktoś ma podobny gust!

Bob_Calos

Bo najlepszy . Ever !!!!

ocenił(a) film na 10
TheBestOfAvatar

Trochę boje się oglądać nie wiem co oni znowu Wymysla demonicznego

TheBestOfAvatar

Nie jestem jakimś oddanym fanem, ale kwiecień 2019 upłynął mi miło z 5 sezonami breaking bad. Naprawdę świetny serial biorąc pod uwagę, że powstał w czasach kiedy seriale aż tak modne nie były. Wczoraj pomyślałem, że odpalę sobie El Camino, no bo Jeese itd.. Oglądam, oglądam.. nie patrzę na zegarek.. czekam aż coś się rozkręci.. a tu nagle napisy.. Kiepsko naprawdę:)

ocenił(a) film na 8
Peterson_B

A mi szczerze jako fanowi serialu się podobało. Niewiarygodnie szybko minęły te 2 godziny z Jessiem Nie było tu może tyle akcji, ile byśmy chcieli, ale za to sporo retrospekcji, w których (przynajmniej u mnie) można było odczuć dokładnie klimat BB. Ja sam fajerwerków nie oczekiwałem, bo pamiętam, jak Jessie wyglądał po finale Breaking Bad. Dla mnie solidne domknięcie świetnego serialu z doskonałym aktorstwem Aarona Paula. Nie polecam oglądać bez znajomości serialu, bo może da się wszystko zrozumieć, ale nie da się tego samego odczuć. Ode mnie ocena 8 + 1 za sentyment.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones