PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838708}

El Camino: Film "Breaking Bad"

El Camino: A Breaking Bad Movie
6,5 53 734
oceny
6,5 10 1 53734
6,5 20
ocen krytyków
El Camino: Film "Breaking Bad"
powrót do forum filmu El Camino: Film "Breaking Bad"

Ogólnie całe te zapowidzi netfliksa to pompowanie balonika, który okazał się zwykłym flaczkiem

ocenił(a) film na 7
Macan_Pacan

Ej ale odcinek z muchą to był majstersztyk

ocenił(a) film na 7
Carpenter666

Stary, no czytałem jakieś recenzje o skomplikowanych alegoriach, drugim dnie, podprogowym przekazie, ale ja prosty jestem i dla mnie ten odcinek to była straszna nuda.

ocenił(a) film na 5
Macan_Pacan

Odstawiając na bok alegorie i podprogowe przekazy, ten odcinek jest świetny głównie dzięki grze Cranstona, który w scenie przepraszania Jessiego za Jane wzbija się na wyżyny aktorstwa.

ocenił(a) film na 7
Macan_Pacan

O ile nie zgadzam się z twoja opinia to jak najbardziej jestem w stanie uszanować tak do bólu szczerą odpowiedź

ocenił(a) film na 9
Carpenter666

dokładnie. Mucha był świetny. Tarcia między Pinkmanem i Whitem to zawsze było serce tego serialu.

ocenił(a) film na 5
Macan_Pacan

Tak to już jest z tym netflixem, na nich ciąży jakaś klątwa i jakiegokolwiek filmu by nie wypuścili, zawsze wychodzi z tego zakalec. Nawet jak wydaje się, że czegoś nie da się spieprzyć (Anihilacja, El Camino) oni to robią. Boję się nowego Scorseze...

ocenił(a) film na 6
Fass_

Ale co niby Netflix robi przy tych filmach. Wykłada kasę albo kupuje gotowy film, który dystrybutorzy boją się wypuścić do kina.

ocenił(a) film na 3
Macan_Pacan

To czemu oceniasz go aż na 7?

ocenił(a) film na 7
nowaczek1

To jest dla mnie trudne pytanie. Ale chyba dlatego, że kiedyś ooceniłem parę nieszczególnych filmów trochę za wysoko i to mi nieco zdeformowało skalę. Zresztą unikanie skrajnych ocen aby nie być posądzonym o ekstremizm to akurat typowy błąd. No i powiedzmy sobie szczerze, dla mnie to nie był aż tak słaby film, po prostu znacznie gorszy od swoich protoplastów.

ocenił(a) film na 6
Macan_Pacan

BCS to jest tragedia w porównaniu do BB

użytkownik usunięty
bula1986

dla mnie nie, ale gdy włączyłam to za 1, za 2, za 3, za 4 i za 5 razem to też mi się tak wydawało. Może trzeba byc w odpowiednim momenncie zycia do BCS i nie mówię tu wcale o wieku.

ocenił(a) film na 6
Macan_Pacan

Mucha to jeden z najlepszych odcinków BB.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones