PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838708}

El Camino: Film "Breaking Bad"

El Camino: A Breaking Bad Movie
6,5 53 657
ocen
6,5 10 1 53657
6,5 19
ocen krytyków
El Camino: Film "Breaking Bad"
powrót do forum filmu El Camino: Film "Breaking Bad"

Spoko powrót do Breaking Bad. Nie było źle. Mogli jedynie zmotywować grubego Todda żeby trochę dopasował się do dawnej roli. Gość jest 3 razy większy niż 6 lat temu

ocenił(a) film na 8
pgm126p

Albo użyć jakiegoś efektu specjalnego ;)

ocenił(a) film na 5
rupin

Użyli już do łysiny Waltera i koleś wyglądał jak ufo. Już lepiej zostawić tak jak jest.

ocenił(a) film na 7
pgm126p

Dopasowali, jego pierwsza scena to kilkuminutowa gadka z jessim przez kraty. Inaczej jakbyśmy go zobaczyli odrazu od gory do dołu to mógłby byc szok. A tak to jakos człowiek miał jak się oswoić. No ale fakt faktem - ulany to on jest.

ocenił(a) film na 8
pgm126p

Rzeczywiście Todd spasł się strasznie.

ocenił(a) film na 5
pgm126p

Nie ogladalem jeszcze filmu, wiec moze to bedzie spojer, ale nie rozumiem jednej rzeczy..

Przeciez Todd jesli dobrze pamietam zginal pod koniec ostatniego sezonu BB, tutaj mamy miec akcje "po wydarzeniach". O co kaman? :D

ocenił(a) film na 7
walu911

Retrospekcje?

ocenił(a) film na 5
WTTW_FILM

No tak... wszystko jasne.
Juz sie wystarszylem, ze bedzie jakies cudowne wskrzeszenie ;-)

pgm126p

Zmienił wizerunek. Ile można być tańsza wersja Matta Damona.

ocenił(a) film na 7
gloszuk

Dobre :D

pgm126p

Aktor specjalnie przytył do serialu Fargo. Jak widać łatwo przytyć, lecz gorzej zrzucić.

ocenił(a) film na 7
perun_6

To go usprawiedliwia. Nie wiedziałem o tym.

pgm126p

Zgadzam się. Niby mało istotne, ale naprawdę kłóciło mi się to z wizją ładnego, niewinnie wyglądającego, psychopatycznego Todda sprzed lat.

ocenił(a) film na 9
pgm126p

Baaaardzo ucieszyłam się jako fanka BB z powrotów. Postaci, wątków, klimatu... film generalnie udany, ale ten gruby Todd mi wszystko psuł od początku razem z wielkim czołem Waltera, po ucieszeniu się, 'że jest' zauważyłam to 'fake'owe' czoło i juz był tylko śmiech nawet przy takiej poważnej rozmowie o przyszłości z Jesse'iem... mam mieszane uczucia co do filmu ogólnie.

ocenił(a) film na 8
pgm126p

Nie tylko Todd, samemu Jessemu nieźle się przytyło. Widać dobrze go w niewoli karmili :D

ocenił(a) film na 6
pgm126p

Racja w pierwszych scenach w których występuje wcale go nie poznałem,dobierał później się zorientowałem że to on

ocenił(a) film na 9
pgm126p

bardzo mi się podobał Breaking Bad i tęskniłam za nim więc cieszę się, że postało coś nawiązującego do filmu. Mi się podobał

ocenił(a) film na 8
marianna_man

Film ok dalsze losy jessiego nawet początek borsukiem i tym drugim. Minus natomiast za dużo scen z todem i przeszłością. Zajęło to większy czas filmu. Pozatym film mógł być trochę dłuższy i mogło się coś więcej podziac lepiej by się oglądało niż te zwroty z przeszłości ale ogólnie film ok. Fajnie ze zrobili uzupełnienie

ocenił(a) film na 6
pgm126p

Albo coś przeoczyłem,ale wydaje mi się że Jesse zabił Toda łańcuchem jeszcze w serialu a w el camino Tod żyje a przecież akcja filmu rozgrywa się po serialu

ocenił(a) film na 5
pawel997402

przecież wszystkie sceny z Toddem były retrospekcją...

ocenił(a) film na 5
pawel997402

To w takim razie cofnij ocenę. Kompletnie nic nie skumałeś z tego filmu. Widziałes w ogóle rozdział między retrospekcjami, a współczesnością serialu?

ocenił(a) film na 7
pgm126p

Owszem, ale i tak występ Plemonsa to najlepszy fragment tego filmu :)

ocenił(a) film na 7
pgm126p

Zgadzam się. Mnie też to strasznie raziło, bo jeżeli chcemy zachować pozory realizmu to powinno się coś z tym zrobić

pgm126p

Czy złapie sens tego filmu nie oglądając wcześniej seriali ani nie mając takiego zamiaru?

ocenił(a) film na 6
daroni

Nie ma sensu bez serialu.

ocenił(a) film na 7
pgm126p

dokladnie , dalbym 8/10 , ale za tego todda na ktorego patrzec nie moglem musze obnizyc o 1*

ocenił(a) film na 5
pgm126p

dla mnie średni. o ile serial był mega dobry, tak ten film taki sobie. fajnie wyjaśnia następstwa po ucieczce Jessyego, ale sądziłem, ze może pokażą coś związanego ze śmiercią Walta, albo odnalezieniem zwłok Hanka, ale niestety. A szkoda.
No i ten Todd. o matko, jak on się tu spasł. Jak oglądasz jedno po drugim to w oczy kole że szok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones