PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=860055}

Egzorcyzmy siostry Ann

Prey for the Devil
5,3 7 207
ocen
5,3 10 1 7207
Egzorcyzmy siostry Ann
powrót do forum filmu Egzorcyzmy siostry Ann

Bo jak oglądam takie absurdy: księża i zakonnice jak kolesie, zamiast "Niech będzie pochwalony", to "Cześć", jak bez problemów kobieta staje się egzorcystką w tym gronie, włosy rozwiane i jeszcze używa feminizmów: "chirurżka" (matkobosko :))), wszyscy uśmiechnięci, życzliwi i tolerancyjni - no to chyba oglądam feministyczną fantazję, a nie film o egzorcystach. Brakowało jeszcze tylko miłości homo. Tego właśnie przemytu ideologicznego nie toleruję w filmach.

Ogólnie średniak, bo całkiem do niczego nie był, ale temat obcykany z tymi egzorcyzmami, aż mdli. Nic nowego nie pokazali. I po co ta końcówka - to już jest obciachowe.

ocenił(a) film na 5
mordachamordasinski

Faktycznie słaby. W dodatku przemycali ideologie hetero. Nie znoszę filmów, które przemycają ideologie, a tu można odnieść wrażenie, ze świat skakała tylko ze związków hetero, oczywiście żadnych związków homo. Takie na sile promowanie ideologii hetero

ocenił(a) film na 4
rivita

To zgłoś się do psychiatry, a nie do mnie.

ocenił(a) film na 5
rivita

LPG w kraju to 5%. Jeśli ktoś narzeka na przesycenie to źle.
To może niech robią filmy w których zawsze będzie musiał być np. górnik, albo inny podobny zawód, w tym samym natężeniu?
Ciekawe kiedy tolerancyjne tumany zaczną rzygać takimi produkcjami? XD
Tak się kończy wpieprzanie na siłę odchodów woke:
https://www.filmweb.pl/serial/Velma-2023-10021511
https://www.filmweb.pl/serial/Mecenas+She+Hulk-2022-843537
Piękne oceny! Muszą być naprawdę dobre! :P

ocenił(a) film na 7
SPLEEN1981

To był oczywiście sarkazm ze strony "rivita", jak ktoś tego nie zrozumiał to nie wiem co powiedzieć. Zwłaszcza że ma rację, czepianie się że wszystko coś promuje... no bez przesady.

ocenił(a) film na 5
Lex17

Tak zauważyłem, że to sarkazm.
Ja po prostu chcę żeby w każdym filmie była reprezentacja górników, bo to ważny zawód! :P

mordachamordasinski

"Chirurżki" bym się nie czepiał. W oryginale to po prostu "female surgeon" i nie jest wtrącone od czapy, tylko w rozmowie, czy kobiety mogą odprawiać egzorcyzmy, z "chirurżkami" jako przykład ,że coś, co kiedyś było nie do pomyślenia, dziś jest czymś normalnym. Reszta rzeczy faktycznie dziwaczna, można podejrzewać, że taka kobieta spotykałaby się w w tym środowisku ze znacznie większą wrogością. A tu tylko jeden krzywo na nią patrzył ;) Rozwiane włosy i "normalny" strój też mnie zdumiały. A sam film w pierwszej połowie oferuje kilka niezłych scen, ale im dalej w las, tym gorzej. Finał bezpłciowy, epilog - fatalny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones