PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=449116}

Eden

6,6 54
oceny
6,6 10 1 54
Eden
powrót do forum filmu Eden

bardzo ciekawa historia. ujawnia pewne malzenskie tabu. przez 98% czasu dajemy wiare. calosc wciaga. niestety ostatnia scena rozklada, banalizuje i bardzo niszczy, ten konflikt, ktory tak koronkowo byl wczesniej budowany.
szkoda.

ocenił(a) film na 8
depostre

A ja mam wręcz odwrotne wrażenie. Zaburzona relacja między nimi wynikała z braku szczerej rozmowy. W ostatniej scenie bariera pęka i facet, rozklejając się, mówi co mu leży na sercu. Następuje to po moralnym upadku obojga. Myślę, że jest to zamysł twórców. Zamknięcie opowieści.

ocenił(a) film na 8
Ennio_2

Inna sprawa, że film jest na podstawie sztuki. Ja tej sztuki nie widziałem, nie wiem jak to tam wygląda.

depostre

Jak dla mnie historia tysięcy małżeństw. Zarazem nic odkrywczego, a jednocześnie dość rzadko podejmowany w stosunku do zapotrzebowania.

depostre

Film niesamowity. Utrzymany w klimacie drobiazgów. Intymny wręcz. Historia nieobca wielu małżeństwom, ale jak pokazana! Ostatnia scena mnie też zawiodła. Ale może to właśnie ona jest bliższa prawdy, niż to, jaki finał dla filmu sami przewidzieliśmy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones