PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=451434}
7,1 79 356
ocen
7,1 10 1 79356
5,2 6
ocen krytyków
Eagle Eye
powrót do forum filmu Eagle Eye

kurcze dobry 8/10

ocenił(a) film na 8

Jestem naprawdę zaskoczony

Film od samego początku do samego końca non stop coś się dzieje , jest to pierwszy film jaki widziałem , nawet bourn się kryje pod tym względem , jestem naprawdę zachwycony !

ocenił(a) film na 7
nea_filmweb

Bourn to klasyka i niepodważalna postać kina, ale Eagle Eye jest po prostu dobry. Owszem ciekawa fabuła, intrygujący system namierzający każdy ruch człowieka. Jednak w mojej opini trochę przesycony technologią. Niestety od pierwszego momentu pokazania Arii można się było domyślić, że to ona za tym wszystkim stoi. Film warty polecenia mimo wszystko jednak na więcej niż 6, to nie zasługuje.

marcinek_xd

dzieki za spoiler baranie!!!

ocenił(a) film na 7
MisHeLLo

To po co czytasz komentarze przed obejrzeniem filmu...???

Krzysztof421

Bo chce poznać opinie zanim obejrzy !!

ocenił(a) film na 7
karinarm

W komentarzach nikt nie będzie uważał, aby nie spojlerować także trzeba się z tym liczyć. A od opinii to raczej są recenzje a nie forum gdzie dyskusję wchodzą w bardziej dogłębny etap.

nea_filmweb

ja też,świetna ekipa aktorska,zwłaszcza duet Shia-Billy.Labeouf wspaniale oddaje grane emocje,scena pogrzebu i w senacie-mistrzowsko odegrał rozpacz,strach i ból.

ocenił(a) film na 7
nea_filmweb

Tak to prawda świetny film. Myślałem, że za drugim razem zmienię zdanie, ale jednak nie. Polecam każdemu :)
http://maritrafilms.blogspot.com/2016/04/eagle-eye-2008.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones