PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790308}
6,4 2 013
ocen
6,4 10 1 2013
4,8 18
ocen krytyków
Dziura w głowie
powrót do forum filmu Dziura w głowie

Bardzo ciekawy, oryginalny film, ze znakomitymi zdjęciami i świetnymi rolami. A w dodatku z poczuciem humoru.

ocenił(a) film na 4
ADlewski

Ok - dobre zdjęcia i niezłe aktorstwo. Oryginalny - to fakt. A jakiś sens?

ocenił(a) film na 8
Agatonik

Dla mnie to film o śmierci, pełen niuansów, mocny, momentami śmieszny, tragikomedia. Nie jest łatwy, temat lekcji nie jest napisany na tablicy ;)

ocenił(a) film na 6
sztosszos

Genialnie ujęte!

sztosszos

No to rozwiń swoje myśli na temat sensu tego wszystkiego i niczego, oczywiście w kwestii filmu

ocenił(a) film na 8
marlboro_boy

Od dziecka jesteśmy uczeni "myśleć" kliszami, schematami itd, dlatego nie każdy potrafi odczytać książki czy filmy, które się nimi nie posługują. Taki ktoś - czyli większość - najczęściej jest zirytowany. "Myślenie" zaznaczam w cudzysłowie, bo schemat z myśleniem nie ma nic wspólnego. Przeczytaj recenzję Majmurka, on niegłupio ten film opisał. I taki to jest film, ile wnosisz, tyle wyjmujesz. Dla mnie, osobiście, to film o samotności człowieka, który odchodzi, rozpaczy i beznadziejności każdej próby zostawienia po sobie śladu.

ocenił(a) film na 2
sztosszos

Taki genialny, że nie wiem, co napisać?

ocenił(a) film na 8
Krzypur

Skoro nie wiesz, co napisać, to może to jest Twój problem? Są tacy, którzy potrafią coś napisać, są tacy, którzy nie potrafią :)

ocenił(a) film na 2
sztosszos

Tak to jest, jak się nie potrafi czytać. To "się" dotyczy Ciebie.

ocenił(a) film na 3
Agatonik

Beznadziejny..

jadwiga2007

lubię ćem Jadzia !!! ostatnio była promocja garnków stalowych--- ot tak podpowiadam ,bo ćem rozumiem

ocenił(a) film na 6
Agatonik

Właśnie jaki ten film ma w ogóle sens ?.Ogólnie ogląda się z przyjemnością nawet.Ma fajny klimat na tej wiosce.Sceny Topy z tym upośledzonym naprawdę zabawne.Ale tak poza tym film o niczym.

ocenił(a) film na 4
jazdowicz2666

Film mnie po prostu zmęczył. O zagubionym artyście. Jest tu oskarżenie w kierunku inteligencji, że nie mówi językiem strawnym dla ludu, jest lud tępy i nie rozumiejący wielkości sztuki, niespełniony aktor, zapyziała prowincja zatrzymana chyba na poziomie lat 50-tych zeszłego wieku. A to tylko pierwsza część filmu. W drugiej mamy kryzys egzystencjalny, niezrozumiały romans, poczucie winy wobec umierającej matki i tak dalej. Za dużo składników w tym "artystycznym daniu"
Jedyne, co ratuje ten film to piękne zdjęcia i rola Bartłomieja Topy.

ocenił(a) film na 6
Agatonik

Zgadzam się.Na moje twórcy za bardzo starali się żeby zrobić z tego jakieś ambitne kino dla koneserów.A mogli lepiej po prostu zrobić zwykłą komedie,z odrobiną dramatu.Wtedy ten film mógłby wyglądać znacznie lepiej,oraz ciekawiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones