PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752541}

Dzikie łowy

Hunt for the Wilderpeople
7,5 35 046
ocen
7,5 10 1 35046
7,6 20
ocen krytyków
Dzikie łowy
powrót do forum filmu Dzikie łowy

swietny orzezwiajacy film, pelen fajnego humoru i przygody, w sam raz dla doroslych i starszych dzieci. Genialne gra dwojki aktorow, swietnie sie uzupelniali. Ten grubasek jest naprawde niezly. FIlm trzeba ogladac z przymrozeniem oka i nie zaglebiac sie w realnosc badz nierealnosc sytuacji. Generalnie, film przygodowy ale niesie w sobie duza dawke emocji. Polecam.

ocenił(a) film na 8
dabram17

Czarowna, pełna inteligentnego humoru bajka dla dorosłych. Akcja migłaby rozgrywać się wszędzie - w popeerelowskiej wsi, w indyjskich slumsach, w rezerwacie Indian w Kanadzie, ale urok Nowej Zelandii dodaje jej wielu kolorów.

ocenił(a) film na 8
dabram17

Zgadzam się z poprzednikami i dodałbym, że ten film jest w zbliżonym stylu do filmów Wesa Andersona np. Moonrise Kingdom i w klimacie animacji Pixara pt. Odlot. Ale i film w pełni oryginalny.

dabram17

Chyba mogę śmiało powiedzieć, że kino Nowozelandzkie bardzo mi pasuje :D

ocenił(a) film na 9
alexx99

to specyficzny humor reżysera Taika Waititi buduje odbiór omawianego filmu. Obejrzyj jego BOY albo CO ROBIMY W UKRYCIU. Tam też jest niezła beka i ten sam rodzaj inteligentnego humoru.

dabram17

Nie wyobrażam sobie oglądać czegokolwiek z przymrożonym okiem

ocenił(a) film na 8
moshimosh

ha haaaa, padłam XD

ocenił(a) film na 7
moshimosh

A z przymrUżonym? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones