PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5310}

Dzika namiętność

Something Wild
6,8 2 677
ocen
6,8 10 1 2677
7,5 10
ocen krytyków
Dzika namiętność
powrót do forum filmu Dzika namiętność

World thing forever!

ocenił(a) film na 10

Miałem wielki przywilej obejrzeć po raz pierwszy Dziką namiętność w kinie. A potem po raz drugi, trzeci i pewnie też piąty. To były czasy, kiedy dobry tytuł był grany ponownie po kilku miesiącach i tak przez kilka lat. Wild thing do takich właśnie należał.
Rollercoaster zabiera nas w szaloną podróż już w pierwszej scenie, by wysiąść w ostatniej i nie mieć dość. Do tego świetna muzyka (!), bardzo przyzwoita fabuła, naprawdę niezłe aktorstwo i mnóstwo fantastycznych zdjęć. Nie zestarzał się.
Jestem w nim zakochany od pierwszych minut tego pierwszego razu. Ideał kina drogi.

ocenił(a) film na 10
abico

"Wild thing forever" miało być. :)

ocenił(a) film na 8
abico

Też miałam taką kinową przyjemność i potem cykliczne powtórki na małym ekranie. Wtedy na finałowej piosence widownia odtańczyła taniec razem z kelnerką :)

Polski tytuł nistety znów przekombinowany ...hmm

ocenił(a) film na 10
burlesco

Tak, Sister Carol robi robotę na koniec sprawiając, że na tym firmie nie wychodziło się z kina przy napisach. :) Cała finałowa akcja jest na YT.
Parę lat temu udało mi się kupić soundtrack "Something Wild" na... czarnej płycie LP. Gram ją do dzisiaj, coś wspaniałego.

ocenił(a) film na 8
abico

Dziękii za trop, poszperam na YT :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones