PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694545}

Dzika droga

Wild
7,0 58 785
ocen
7,0 10 1 58785
5,9 23
oceny krytyków
Dzika droga
powrót do forum filmu Dzika droga

.

ocenił(a) film na 4

8 lat temu oceniłam na 8, dziś daje 4 - za ładne kadry i Reese. Obejrzałam ponownie, nie wiem czemu tak go oceniłam.

"Into the wild" - są tu porównania na forum, to była inna podróż. Dostałam ten film na płycie CD gdy miałam 16 lat. Coś we mnie odcisnął. Nadal to widzę. I to był prawdziwy film. O pragnieniu duszu. Poszedł bo chciał i musiał.

Ale ta produkcja...
Powiem tak sama 9 lat temu wyruszyłam w podobną podróż - żeby uleczyć głowę. I g**no to dało.

Ona nie była sama. Miała wysyłane paczki, był plan, jakby nie było. Byli ludzie. Długa, kosztowana eskapada. Nie była wytrenowana i nauczona czegokolwiek, nawet nie potrafiła się spakować. Taka tam Amerykanka z problemami. Te jej wzniosłe cytaty dzisiaj mnie bawiły. Ona tylko sobie szła z za dużym plecakiem. Ale amerykańskie kino wie jak robić filmy.

Nie wiem jak się leczy turmy, ale nie w ten sposób. Ja ze swoimi żyję nadal. po własnej "dzikiej drodze", po terapii. W między czasie życie jeszcze bardziej dołożyło do pieca.

Serio? Idziesz kilkaset czy ile kilometrów, i co ma się przez to zmienić? Co jest w tym wzniosłego?

Shazzer_93

Być może nic, ale każdy zmaga się ze swoimi traumami i swoim bólem na swój sposób. Na pewno lepiej wziąć plecak i wyjść na szlak, niż uciekać w alkohol czy traumatyzować innych po drodze. Przykro mi, że Tobie nie pomogło, ale być może ktoś odnalazł siebie w drodze. Powodzenia, gdziekolwiek wędrujesz i z czymkolwiek się zmagasz.

Shazzer_93

Co to znaczy „taka tam Amerykanka z problemami”?

ocenił(a) film na 6
Shazzer_93

myślę, że jedyna droga do wyleczenia traumy to akceptacja - wszystko jest takie jak powinno w tej rzeczywistośći i żadne jęki i płacze nic tutaj nie pomogą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones