PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694217}

Dziewczyna z książek

The Girl in the Book
6,0 2 161
ocen
6,0 10 1 2161
Dziewczyna z książek
powrót do forum filmu Dziewczyna z książek

Trudny temat, ale słabo zrobiony. Długi, męczący słabo zagrany. Do obejrzenia i zapomnienia.

Marek84

Jak 96-minutowy film można uznać za długi? Rozumiem, że jeśli Ci się nie spodobał to mógł się dłużyć - to jest kategoria subiektywna, ale obiektywnie film poniżej półtorej godziny jest uznawany za krótki. Co do reszty to też mam odmienne zdanie. Główna bohaterka zagrana jest bardzo wiarygodnie, w ogóle przyjemny film.

ocenił(a) film na 3
Polly_81

dopiero co oglądałem Ojcowie i Córki - końcówki identyczne - zmówili się, czy co !? - 3/10 !!!

ocenił(a) film na 4
Polly_81

Pomimo niewątpliwie poważnego tematu, został on jednak tak przedstawiony i pokazany, że mnie osobiście zadziwiła reakcja dziewczyny (tej niby już dorosłej). Bohater pisarz słusznie był zdziwiony wyssanymi z pipy pretensjami panny wierszokletki, gdyż ta nie dawała żadnych znaków wcześniej, że nie podobają się jej końskie zaloty owego starego capa!
Jedynie kradzież tematu książki i charakterystyki postaci jasno pokazane, reszta zamydlona i wyolbrzymiona sztucznie.

Film słaby i mało wiarygodny, choć temat poważny i wymaga zastanowienia.
Da się niby obejrzeć, ale chyba nie polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones