PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=438099}

Dziewczyna mojego kumpla

My Best Friend's Girl
6,4 45 836
ocen
6,4 10 1 45836
5,0 5
ocen krytyków
Dziewczyna mojego kumpla
powrót do forum filmu Dziewczyna mojego kumpla

przesłanie filmu

ocenił(a) film na 5

Znakomite przesłanie filmu... Nie ma to jak poderwać kumplowi laskę, a i jest jeszcze jedno
przesłanie że laski lubią fałszywych typków.

ocenił(a) film na 1
barski26

Świat schodzi na psy ?:P
Az się boje pomyśleć ilu nastolatków (po oglądnięciu tego filmu) stwierdzi, ze opłaca się być takim "dupkiem" , a ile panien spapra sobie życie zadając się z takimi "dupkami" .

mam nadzieje ze nikogo nie uraziłem, to jest moje zdanie dotyczące tematyki tego filmu.

ocenił(a) film na 6
SiwyPbk

jaki tam z niego zaraz dupek... film jak dla mnie wybitnie edukacyjny bo może parę słitaśnych sierot zrozumie że coś z nimi jest nie tak i że może faktycznie normalne, niezakompleksione babeczki nie śnią po nocach o wrażliwych chłopcach warujących pod łóżkiem z kapciami w zębach na wypadek kiedy Cudo się obudzi... może się mylę, dziewczyny?

Robert__79

Jak dla mnie to super komedia ,naprawde fajna do tego stopnia że płakałam ze smiechu:)Jak dla mnie 10/10

ocenił(a) film na 4
barski26

To samo pomyślałam.
Laska woli faceta który na bank będzie ją zdradzał, niż spokojnego, dobrego gościa. Wszystko dlatego, że słuchała cipki :) - co zresztą jej doradziła jakaś dziunia w klubie erotycznym. :)
A główny bohater to naprawdę dupek, że wyrwał laskę którą kochał jego przyjaciel.
To wszystko brzmi jak dramat, a nie jak komedia.

użytkownik usunięty
barski26

Film mógłby być, gdyby trochę go zmodyfikować, np. pousuwać wulgaryzmy, zmodyfikować scenariusz, zrobić z tego chłopaka, którego Alexis rzuciła, np. osobę zdradzającą. A tak to wyszło nie wiadomo co. Niby to romans, ale niedobrze się robi jak się ogląda. Do tego główny bohater wyglądał na nieumytego i w ogóle nie pasował do tej roli, tzn. nie umiał jej zagrać.

ocenił(a) film na 3
barski26

To kolejny film, który pokazuje, że świat schodzi na psy... i niestety to, że w tym upadku kobiety przodują...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones