PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658020}

Dziewczyna kontra potwór

Girl Vs. Monster
5,9 2 100
ocen
5,9 10 1 2100
Dziewczyna kontra potwór
powrót do forum filmu Dziewczyna kontra potwór

Chciałby poznać wasze opinie po premierze filmu Disney Channel "Dziewczyna kontra potwór"

Trochę od siebie na początek :)

Film dobry, szczerze to nie liczyłem na coś większego jak na film z kanonu Disney Channel.
Miło się oglądało i z pewnością mnie nie przynudzał, lecz niektóre wątki w fabule zwyczajnie nie przypadły mi do gustu (np. rodzice łowcami potworów). Ogólnie fajni aktorzy w szczególności Olivia Holt której nie widziałem nigdzie indziej prócz serialu DisneyxD "Z kopyta" - aktorka sympatyczna i szczerze to oglądnąłem ten film ze względu na to że ona tam zagrała ;) I nie zawiodłem się ^^
Co do efektów - dużo nie ma co mówić :) Sztucznie to wszystko co prawda wyglądało, ale obejrzeć się dało do końca seansu więc źle nie było mnie się podobało :)

Podsumowując film dobry, oglądając zapowiedzi i zwiastuny na Disney Channel, których to wcale nie było tak mało jak zwykle przed premierami to takiego właśnie filmu się spodziewałem przed Halloween. Luźny, bez zbytnich zagmatwań wszystko zrozumiałe i zrobione w dość szybkim tempie w którym z pewnością film nikogo nie zanudził w dodatku kilka wpadających w ucho piosenek.
Film z pewnością na +

Czekam na opinie innych :)
Pozdrawiam Marcin

użytkownik usunięty
aksus

Ja mam takie jedno pytanie. Czy Sadie z tego filmu i Kate z jednego z odcinków ,,Taniec rządzi" pt. ,,Papugowanie rządzi", to ta sama aktorka?

ocenił(a) film na 8

Dobre pytanie Alex, wcześniej tego nie zauważyłem, ale faktycznie to ta sama aktorka. Jako potwierdzenie:
http://www.imdb.com/name/nm1748388/

Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
aksus

Od początku filmu wiedziałem, że gdzieś ją już widziałem, tylko nie pamiętałem gdzie, ale później jak sobie przypomniałem to byłem pewien, że to właśnie ona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones