PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34175}

Dziewczyna do wzięcia

Looking For Alibrandi
7,9 295
ocen
7,9 10 1 295
Dziewczyna do wzięcia
powrót do forum filmu Dziewczyna do wzięcia

polecam przeczytac ksiazle- jest duzo lepsza od filmu.
A swoja droga, co to za tytul ' dziewczyna do wziecia'?

caance

Oj tak! Ja dopiero po przeczytaniu książlki zaczełam sie interesowac "Alibrandi". I moja skiążka ma tytuł "Alibrandi szuka siebie", a nie jakieś "Dziewczyna do wzięcia"!

caance

Popieram, sama jestem bardzo zachwycona tą książką, niewiem co mam jeszcze o niej napisać bo naprawde trzeba ją przeczytać zwłaszcza jak ma się 17 lat

caance

O tak ! Książka napisana jest super:) Osobiście nie oglądałam filmu,ale po obejrzeniu aktorów, doszłam od razu do wniosku,że nie nadają się do tych ról:P

pasinek

a ja najpierw obejrzałam film (miałam gdzieś 10 lat),
później natrafiłam na książkę i jakoś tak sobie skojarzyłam,
że ja to już przecież oglądałam :)
książka bardzo dobra i fajnie napisana,
a z filmu, to przyznam szczerze, wiele nie pamiętam,
bo dawno temu oglądałam :)

caance

A ja dopiero przed chwilą zobaczyłam, że jest film o Alibrandi! Książkę przeczytałam jakiś rok temu, i zamierzam obejrzeć film. Dzięki. Pa

caance

Ja też ją gorąco polecam. Podobają mi sie w tej książce takie proste gest, rewelecja, cudnie opisane :)

ocenił(a) film na 4
caance

dokladnie. ksiazka- rewelacyjna, a film jakis taki.. sredniawy prawde mowiac.. ani aktorzy nie pasuja do tych rol i postaci, które sobie wyobrazalam, ani tez sama historia nie jest opowiedziana w jakis szczegolnie porywajacy sposob. takie to zostalo wszystko splycone jekies. zdecydowanie polecam ksiazke!

caance

Dzisiaj skończyłam czytać. Jestem ciekawa filmu. Pewnie znów będę musiała się cieszyć, że wcześniej przeczytałam a potem oglądałam :D

użytkownik usunięty
caance

zgadzam się książka jest bardzo dobra.dzisiaj skończyłem czytać.
pomimo tego chciałbym obejrzeć też film , mam nadzieję że będzie kiedyś w tv.

użytkownik usunięty
caance

możecie polecić jakies dobre książki podobne do tej lub jakieś w tym rodzaju które warto przeczytać?

ocenił(a) film na 8

Polecam serię Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów, lekka, łatwa i przyjemna proza, lubiłam te książki ładnych parę lat temu, gdy chodziłam do liceum.

użytkownik usunięty
strawberryblonde

widziałem filmy tak więce raczej nie ma sensu ich czytać.
thx za propozycje

ocenił(a) film na 7
caance

parę lat temu ten film leciał w TVP, ale pod tytułem "szukając siebie"

ocenił(a) film na 7
agawa87

spotkałam się też z tytułem "tajemnice kobiet"

tytuł dziewczyna do wzięcia jest raczej chybiony

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones