PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343284}

Dziedzictwo

L'héritage
6,9 202
oceny
6,9 10 1 202
Dziedzictwo
powrót do forum filmu Dziedzictwo

Jeśli macie okazję...

użytkownik usunięty

Nie jestem miłośnikiem dramatów, podchodzę do nich z dużą dozą sceptycyzmu i pełny obaw. O co i dlaczego? Pozwolę to sobie przemilczeć. Jednak "Dziedzictwo" mimo trudnego początku jaki mu zgotowałem, pozostawiło po sobie bardzo dobre wrażenia, zarówno wizualne jaki i dźwiękowe (mówię tu o sporym kawałku muzyki etnicznej, która powinna spodobać się Słowianinowi). A przede wszystkim jest nad czym rozmyślać i o czym dyskutować po seansie, niektórym zapewne film ten da lekko w pysssk... więcej nie zdradzę. Pozostaje mi jedynie powiedzieć, że.. jeśli macie okazję obejrzeć "Dziedzictwo", poświęćcie tą godzinę ssss ogonkiem. Trzymajcie się i nie puszczajcie.. za często - ma się rozumieć :D.

ocenił(a) film na 7

Zatem mamy do czynienia z masochizmem czystej wody. Spójrz Czarnagadzino jaki gatunek masz na pierwszym miejscu wśród "najczęściej oglądanych".
Z Twoją opinią na temat filmu zgadzam się całkowicie. Jest wart polecenia zarówno w sferze wizualnej jak i dźwiękowej.
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
AbuKamil

Przepraszam, że tu piszę ale jak dodać atrybut do ciekawostki chodzi mi np.usuniętą scenę z filmu.Bardzo proszę czy możesz mi pomóc i wyjaśnić to?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones