PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794542}

Dziecko w czasie

The Child in Time
5,6 2 298
ocen
5,6 10 1 2298
Dziecko w czasie
powrót do forum filmu Dziecko w czasie

Stephen Lewis (Benedict Cumberbatch) tworzy powieści dla dzieci. Pewnego dnia idzie na zakupy z czteroletnią córką, Kate (Beatrice White). Dziewczynka nagle znika. Zaginięcie dziecka stawia Stephena w obliczu ogromnego smutku i oddala go od żony. Z czasem do jego życia wraca równowaga. Zaburza ją jednak szokujące odkrycie.

anro

Obejrzałam film bardzo uważnie i nie wiem o jakim szokującym odkryciu mowa tu w ostatnim zdaniu.
Pozdrawiam

Rajwant

Też nie rozumiem. W ogóle nie bardzo rozumiem. Zaginione dziecko jakby w kilki wątkach można by tu dostrzec, ale ogólnie wszystko to jakby takie zaczęte a nieskończone. Nie czytałam książki, domyślam się, że w książce te wątki stanowią jakby lepszą całość. Być może twórca założył, że wszyscy czytali i użył zbyt dużo skrótów myślowych. Aczkolwiek tak, jak ta historia została tu przedstawiona, do przeczytania książki bynajmniej nie zachęca mnie.

ocenił(a) film na 6
Rajwant

Witam w klubie. O jakie szokujące odkrycie chodzi? Kompletnie nie wiem o co chodzi :(

ocenił(a) film na 3
Rajwant

Też nie wiem o co biega, jakie odkrycie ??

Rajwant

Ten sam opis przeczytałam na Canal+, zaintrygował mnie, obejrzałam więc film i... Komuś, kto sklecił te kilka zdań chodziło chyba o zmylenie widza. Sugeruje, że to "szokujące odkrycie" ma związek z zaginionym dzieckiem, ale prędzej chodzi tu o samobójstwo przyjaciela. A może o poród?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones