PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=912}

Dzieci niebios

Bacheha-Ye aseman
8,0 9 536
ocen
8,0 10 1 9536
8,0 8
ocen krytyków
Dzieci niebios
powrót do forum filmu Dzieci niebios

Fantastyczny

ocenił(a) film na 9

Najbardziej w filmie podobało mi się to, że oglądając nie czuło się współczucia do stanu materialnego tych dzieci, ale podziwiało ich wzajemne relacje.

Absolutnie nie mam filmowi nic do zarzucenia. Wkręciłem się bardzo mocno i długo o nim nie zapomnę.

9/10

ocenił(a) film na 10
addam23

Mnie również w tym filmie najbardziej urzekła braterska miłość między rodzeństwem. Ich wrażliwość i opiekuńczość względem siebie oraz troska o rodziców i próba samodzielności w radzeniu sobie ze swoimi problemami. Lubię wracać do tego filmu, bo jest on dla mnie jednym z drogowskazów na życie.

ocenił(a) film na 10
goszkam

To jest z pewnością dobry drogowskaz

ocenił(a) film na 9
goszkam

Drogowskaz w życiu - jak najbardziej. To jeden z tych nielicznych filmów pokazujących jak być lepszym człowiekiem (nie zmuszających do jakiś głębokich przemyśleń, ukazujących jakieś niebanalne prawdy o świecie, a jedynie - "patrz maluczki i się ucz")

ocenił(a) film na 10
addam23

"patrz maluczki i się ucz" - haha dokładnie TAK! :)

goszkam

Zgadzam się z Wami oraz z tym co powiedziane tutaj zostało. Mnie się chce wracać do tego filmu, w bardzo prosty sposób mówi o czymś, nad czym można rozkminiać godzinami. To taka zdaje się płaska powierzchnia, pod którą jest cały kosmos.

PanStanislaw

Pięknie napisane :-) Dla mnie film jest bardzo wzruszający, wręcz osobisty... Gdy Ali roni łzy po utracie butów (scena z siostrzyczką), czy jako spóźniony do szkoły (scena z nauczycielem), to serce mi się kraje, i płakać mi się chce także... Nie wiem dlaczego. Urzekający film...

ocenił(a) film na 8
andre250

Zgadzam się z powyższym stwierdzeniem. Gdy myślę o tym filmie myślę u r z e k a j ą c y ! Jest po prostu przepiękny ( chodzi o wątek w powyższych wypowiedziach ) i zapada w pamięć na zawsze !

addam23

Mówi się, że "Zachód ma pieniądze ale Wschód ma duszę" i coś w tym jest.

ocenił(a) film na 9
Karl86

Sprawa jest chyba jeszcze prostsza. Tam gdzie ludzie nie mają zbyt wiele (jako społeczeństwo) tam bardziej ceniono honor i inne niematerialne wartości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones