PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=253967}
7,1 789
ocen
7,1 10 1 789
Dzieci Jarocina
powrót do forum filmu Dzieci Jarocina

...osoby są dobrane fatalnie! Muńka nawet przeboleje, ale co z punkiem ma wspólnego
Wojewódzki? On nawet nie wie tego, że punkiem jest się całe życie. Jak zaprosił do
swojego programu Brylewskiego to powiedział "byłem punkiem", no po prostu nie mogłem.
Zakłamana morda. A Kukiz? Niech wraca do reklamowania Pepsi.

Brel

Wojewódzki to ma wspólnego, że próbował organizować festiwal - między innymi dzięki niemu prawie się wszystko porozpadało. 'Punkiem jest się całe życie'... no, to zależy, jak kto rozumie słowo "punk".

emowersjademo

Dokładnie, Jarocin upadł ponieważ zamierzano zrobić z niego komerchę na zasadzie dzisiejszego Woodstocku, gdzie na festiwalu który reklamuje się jako "wolny" itp. puste hasła, propaguje się politykę, wiarę i lewactwo. Widać niektórym to nie pasowało i bardzo dobrze.

https://www.youtube.com/watch?v=c945sUkGiAE

Last_Ronin

Uważasz, że na obecnym Jarocinie i innych festiwalach, których z roku na rok pojawia się coraz więcej, nie ma komerchy? Wydaje mi się, że niestety wszędzie jest. Czasy się zmieniły. Ja od kilkudziesięciu lat jeżdżę na Woodstock, po to aby przez te 3 znaleźć się w zupełnie innym świecie i przy okazji posłuchać muzyki, która mnie interesuje :) Na Jarocinie nie byłam, więc się nie mogę wypowiadać. W moim przypadku Woodstock wygrywa, bo jest festiwalem darmowym :)

Itomahawk

"Uważasz, że na obecnym Jarocinie i innych festiwalach, których z roku na rok pojawia się coraz więcej, nie ma komerchy?"

A gdzie ja tak twierdziłem?

"W moim przypadku Woodstock wygrywa, bo jest festiwalem darmowym :)"

Tak "darmowym" współfinansowanym z kwot zbieranych na WOŚP. Chyba że chodzi ci o wejściówki.

Last_Ronin

Spokojnie, nie miałam na myśli, że tak stwierdziłeś. To było moje zapytanie, chcę po prostu znać Twoje zdanie na temat innych festiwali :) Ja uważam, że są komercyjne.
Tak, na Woodstock chodzi mi o darmowe wejściówki.

Itomahawk

Więc, zgadzam się z tobą. Ale nie był bym do końca pewny z tym "wszędzie jest".

ocenił(a) film na 7
Brel

Kukiz przesadził z pieśniami narodowymi
Co do Jarocina to wykończyły go zadymy z 93 i 94 roku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones