PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=442004}

Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia

The Day the Earth Stood Still
5,7 167 936
ocen
5,7 10 1 167936
3,8 11
ocen krytyków
Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia
powrót do forum filmu Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia

Wczoraj obejrzałem i muszę przyznać, że jest naprawdę dobry. Przede wszystkim niesie ze sobą jakieś przesłanie, daje do myślenia. Akcje może i wartka nie jest, ale nie o to tu chodzi. Film jest ciekawy tylko trzeba trochę wytężyć szare komórki. Wielbiciele efektów specjalnych, ciętego i głupawego języka oraz wartkiej akcji niech kupią sobie popcorn i nawalają na mega głupotę w stylu Transformers. Powiem szczerze, przykro mi się robi jak widzę przy tym filmie ocenę 5,5, a przy głupawkach ponad 8 (vide nowy transformers). Z tego widać, że mało kto rozumie czym jest prawdziwy s-f, z drugiej strony już wielokrotnie ocena na filmwebie zastrzeliła mnie, więc czego tu wymagać :)

pawkna

Zgadzam się :) Ten film poprostu nie jest dla wszystkich. Jako ciekawostke dodam że nawet Keanu Reeves pracował nad scenariuszem (dał kilka pomysłów do scenariusza).

ocenił(a) film na 10
pawkna

Całkowicie się zgadzam. Niestety oceny filmu pokazują na jakim etapie jest ogół. Nie dostrzega nic po za sobą i własnymi potrzebami - za wszelką cenę. Empatia to tylko pusty slogan ... szkoda bardzo, bo życie to coś więcej, niż własny czubek nosa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones