PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=435980}

Dzień, który odmienił twoje życie

Le premier jour du reste de ta vie
7,6 4 764
oceny
7,6 10 1 4764
Dzień, który odmienił twoje życie
powrót do forum filmu Dzień, który odmienił twoje życie

Film świetny, dawno nie widziałem tak przemyślanego filmu, każda scena idealnie połączona z
poprzednią. Jestem mile zaskoczony, dawno nie widziałem tak dobrego filmu, który włączyłem
przypadkowo. Niestety nie od początku ale to na pewno nadrobię. Polecam i daje 10 wcale nie na
wyrost;)

niebonie

Dziś powtórka, też nie od początku widziałem- kojarzy mi sie z C.R.A.Z.Y

Film kompletny i wzruszający. Właśnie za to kocham francuskie kino!

ocenił(a) film na 10
Rudolf_Podolski

ja taki byłem ciekaw początku że zobaczyłem sobie na zalukaj


Tak trzeba przyznać że francuzi to mistrze!

ocenił(a) film na 7
Rudolf_Podolski

Francuskie kino ma coś w sobie....uwielbiam co możecie jeszcze polecić?

ocenił(a) film na 8
niebonie

Też coraz bardziej się przekonuję, ze francuskie kino jest naprawdę dobre. Często napotykam francuskie filmy właśnie takie bardzo rodzinne, w ciepłym klimacie, a przy tym nieprzeciętne i świetnie zrobione. Świetny montaż, muzyka, gra aktorska. Sama przyjemnośc oglądania.

ocenił(a) film na 10
majkalipcowa

Ja znów obejrzałem coś francuskiego i znów był to świetnie spędzony czas tym razem "Dni Chwały" jak ktoś lubi kino wojenne to naprawdę film godny polecenia

ocenił(a) film na 8
niebonie

Jak będzie okazja to obejrzę.

majkalipcowa

wczoraj już zasnąłem:( ale też zamierzam

ocenił(a) film na 9
niebonie

Zgadzam się, świetnie zrobiony i świetnie zagrany film. Mimo, że chciałam już iść spać i gasić telewizor, to wciągnął mnie już sam początek i tak oglądałam do 2, zapominając kompletnie o zmęczeniu. Zabawny i wzruszający :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones