PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31335}

Dyktator

The Great Dictator
8,0 37 695
ocen
8,0 10 1 37695
8,5 27
ocen krytyków
Dyktator
powrót do forum filmu Dyktator

Dodałem punkt

ocenił(a) film na 8

Za to że kręcony był prawie 80 lat temu, a potrafi wciągnąć i rozśmieszyć bardziej niż 90% dzisiejszych filmów. Choć szczerze do momentu rozbicia się samolotu myślałem że wyłączę bo ten humor mnie aż drażnił. Ale potem było już coraz lepiej na szczeście, a nawalanie po głowach patelnią mimo że było prymitywne to śmieszne

ocenił(a) film na 9
borik

No stary...jeśli twoją podstawową motywacją do obejrzenia tego filmu była chęć pośmiania się to chylę czoło przed ewentualnymi porównaniami np. ciekawi mnie twoja opinia czy Dyktator jest śmieszniejszy od Poznaj mojego tatę czy tylko od Głupi i głupszy?

ocenił(a) film na 8
MichCorleone

,, a potrafi wciągnąć i rozśmieszyć bardziej niż 90% dzisiejszych filmów''- Jeżeli czytanie ze zrozumieniem jest dla Ciebie za trudne, to zamiast prawić morały zajmij się kopaniem ziemniaków

ocenił(a) film na 9
borik

Ty przytoczyłeś fragment wyrwany z kontekstu ja oceniłem całość twej wypowiedzi której przynajmniej 90% odnosi się tylko i wyłącznie do walorów komediowych, z uwypukleniem "nawalania po głowach patelnią".

ocenił(a) film na 8
MichCorleone

Ale ten film jest dobry przez to że zarówno ma śmieszyć jak i skłonić do refleksji, ale mimo wszystko na pierwszy rzut oka to jest komedia, a ty się rzucasz jakbym pisał o filmie Lista Schindlera że to komedia

ocenił(a) film na 9
borik

Właśnie choćby jednego słowa refleksji w twojej wypowiedzi mi zabrakło. Po prostu ubolewam nad tym, że szczególnie wśród młodych ludzi, przesłanie filmu wydaje się być przesłaniane przez aspekty komediowe i to zwłaszcza w dzisiejszych czasach gdy jest ono wyjątkowo aktualne. Wybacz że zareagowałem emocjonalnie. Miłego dnia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones