PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107914}

Duma i uprzedzenie

Pride and Prejudice
5,0 2 455
ocen
5,0 10 1 2455
Duma i uprzedzenie
powrót do forum filmu Duma i uprzedzenie

Przeczytałem tylko opisy i od razu mnie to zniesmaczyło. Z pięknego dzieła jakim jest Duma i uprzedzenie zrobili jakiś hollywoodzki film dla nastolatków? Wstyd, po prostu wstyd...

ocenił(a) film na 1
dawidj23

Tak jest! Zgadzam sie calkowicie! Ten film to szpetna rysa na caloksztalcie wspanialego dziela jakim jest Duma i Uprzedzenie :(((

ocenił(a) film na 1
gatys22

no cóż nie było tak źle, wierzcie mi widziałam gorsze produkcje, chciałam sobie właśnie ściągnąc dume i Uprzedzenie z Keira K. ale właśnie ściągnął mi się ten, obejrzałam i mam średnie odczucia, ale jak już mówiłam mogło byc gorzej wierzcie mi:)

dawidj23

zgadzam się w 100%! kocham dumę i uprzedzenie, ale ta wersja jest po prstu tragiczna...:/

Mardy_Bum

to jest nieporozumienie.
obejrzałam całe, chociaż było ciężko.
1/10. nie wiem jakim cudem ten film ma tak wysoką średnią.

ocenił(a) film na 3
martaw

poszłam do sklepu i zdziwiłam sie że tak mało kosztuje. a teraz już wiem dlaczego. bo to jest tragedia. powinni jeszcze zrobić 0/10 czyli tragedia.

Aniass_La_Ct

Nie obejrzałam tego filmu, ale jak przeczytałam opis to mnie zemdliło.

ocenił(a) film na 1
dawidj23

What the fuck?!

To jakaś masakra jest! Jane Austen przewraca się w grobie!
Na początku myślałam, że zekranizowanie powieści Jane Austen w czasach współczesny to dość ciekawa idea, ale kiedy obejrzałam to coś doznałam szoku.
Jak można tak spieprzyć film?!
Zupełnie inaczej to sobie wyobrażałam...

dawidj23

dla mnie ta wersja była ohydna, była porażką, nie podobała mi się aktorka która grała lizi bo jej nie lubie w żadnym filmie którym gra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones