PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=325047}

Droga bez powrotu 2

Wrong Turn 2: Dead End
5,6 28 299
ocen
5,6 10 1 28299
5,0 3
oceny krytyków
Droga bez powrotu 2
powrót do forum filmu Droga bez powrotu 2

BĘDĄ SPOILERY
W horrorach cenię pewną odmienność od konwencji, lubię jak horror mnie zaskakuje (większość jest strasznie przewidywalna). Ten też początkowo mi się taki wydawał (dobrze wytypowałem, że gość który powiedział, że idzie się odlać zginie pierwszy właśnie przy sikaniu). Szybko wytypowałem, że na koniec przeżyje tylko jedna osoba - ta dziewczyna co ją zdradził chłopak. Wszystko za tym przemawiało. Akcja zdawała skupiać się na niej, została dokooptowana do zespołu na siłę, jako jedyna nie była chyba zainteresowana wygraną. Moje przypuszczenia jeszcze bardziej wzmocniła scena gdy ten szef komandos powiedział jej "jesteś twardsza niż ci się wydaje". Byłem już pewien, że ona jedna przeżyje i gdy skończyła z siekierą w głowie byłem mocno zaskoczony. To właśnie lubię :)
Ktoś z Was podobnie typował? ;)

ocenił(a) film na 2
AUTO

Mnie jakoś to nie zaskoczyło, ale pewnie dlatego, że ten film od samego początku mnie w pewien sposób odrzucał od siebie, a może zwyczajnie nie interesował? Slashery mają jeden słaby punkt - ciężko im zaskoczyć fabułą. Obejrzysz jeden to jakbyś znał wszystkie. Co do filmu zdecydowanie bardziej wolę 1 i 3 część. Co do zaskakujących "final girl" dobrze się spisał film Krwawa uczta, gdzie pewniaków nie ma.

ocenił(a) film na 5
AUTO

ja tak samo myślałam, że pierwszy zginie ten co pójdzie się odlac a przeżyje tamta dziewczyna co M ją zdradził. no ale jakiś wielki to szok nie był. jak dla mnie 5/10.

AUTO

A mi się właśnie nie wydawało,że ona przeżyje,bo była za delikatna i niepewna siebie,generalnie typ "słabej kobietki".Generalnie najbardziej mi jej było szkoda z wszystkich ofiar: nie dość,że została na siłe wcielona do zespołu to jeszcze widziała na własne oczy jak facet ją zdradza,a na końcu dostała siekierą w głowę nie mając nawet pojęcia dlaczego...
Z tych co zginą to obstawiałem że murzyn zginie jako pierwszy (jak to często bywa w takich filmach...),a następnie że zginie głupol i ta zdzira,a potem reszta.Że finałową dziewczyną będzie ta weganka to się nie spodziewałem (co mnie miło zaskoczyło,bo jej właśnie kibicowałem).No i ciekawe było,że z facetów przeżył właśnie ten murzyn. Zauważyliście,że w częściach od 1 do 3 zawsze przeżywa kobieta i facet?Do tego i w 1 i w 3 dziewczyna,która przeżyje jest na okładce - niezły nieświadomy spoiler twórców,co? ;)

ocenił(a) film na 7
Skaffim

W trójce przeżyła tylko dziewczyna

ocenił(a) film na 3
AUTO

dla mnie ten film to sztampa po całości, niczym mnie nie zaskoczył, bo bardzo szybko miałem w d... kto i czy ktoś w ogole przezyje

ocenił(a) film na 7
El_Magiko

Jak dla kogo, ale miał klimat ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones