PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112232}

Droga śmierci

Dead End
6,6 9 509
ocen
6,6 10 1 9509
Droga śmierci
powrót do forum filmu Droga śmierci

Ten film naprawdę mnie pozytywnie zaskoczył!;D
Piękny przykład na to,że można zrobić fajny horrorek bez wielkiego budżetu.Kilku aktorów,samochód i ciekawy pomyśl...no i mamy ciekawy film!
To co mnie szczególnie w nim urzekło,to klimat...naprawdę ciężki,ale niesamowicie kontrastujący z elementami komediowymi,które nie niszczą atmosfery.
Niestety,ale fabuła i finał są bardzo przewidywalne...oczywiście dla osób używających szarych komórek.;)

Savathus666

Moim zdaniem poczucie humoru było idealne jak do tego typu filmu. Nie było głupie ani przejaskrawione. Większość śmiesznych rzeczy była na tle różnych odchyleń psychicznych, które łatwo wytłumaczyć traumatycznymi przeżyciami, dlatego ja osobiście nawet nie wiedziałam, że to jest czarna komedia. Dla mnie od początku do końca był to horror a humor nie był śmieszny czy głupawy, tylko oparty na żarcikach sytuacyjnych moim zdaniem na tle zaburzeń psychicznych naszych bohaterów. Taki humor pasuje do horroru. Nie pasuje natomiast humor (jak to ma miejsce w innych horrorach) oparty na turlających się odciętych głowach z dziwną miną, śmierdzących bąkach puszczanych przez trupy itd. Także osobiście nawet nie odczułam, że to była czarna komedia a te śmieszne teksty tłumaczyłam właśnie taką reakcją psychiki bohaterów :) Klimat świetny, napięcie trzymane od początku do końca. Choć momentami już się to dłużyło i człowiek czekał na końcówkę. Coś się przewidywało, ale nigdy nie wiadomo więc jednak czekało się czy to na coś makabrycznego, czy może na coś zaskakującego. Ode mnie 7/10 za fajny horror, napięcie, klimat, prostotę i dobrą grę aktorską :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones