PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30956}

Drapieżcy

Ravenous
6,7 6 697
ocen
6,7 10 1 6697
6,7 6
ocen krytyków
Drapieżcy
powrót do forum filmu Drapieżcy

Premiera była w 1999 roku, oczywiście nie było głośno na film napatoczyłem się zupełnie
przypadkowo..i jedyne co można stwierdzić: ARCYDZIEŁO!!! oczywiście opis na okładce
DVD bardzo nieadekwatny do fabuły ale Pierce i Carlyle w duecie spisali się na 5-ke, muza:
super, oczywiście spotka się to z negatywną opinią znawców horrorów(wielbicieli
wzgórz,piątków13,itd..) ale jeszcze nie widziałem filmu zaszufladkowanego - trochę
nietrafnie jako horror żeby mnie zaskoczył obrót akcji i klimat...pozdrawiam wszystkich

ocenił(a) film na 4
g777

4/10

Początek fajny, potem już gorzej. Scenki komediowe to największy plus tego filmu. Fabuła? Fabuła jest dziecinna... [spoiler] ot wzajemne się zżeranie ;) Po filmie zapamiętałem cytat B. Frankilna - tu użyty zbyt bezpośrednio, a sens jego słów jest głębszy...

ocenił(a) film na 10
LA4

W sumie że fabuła jest dziecinna to można przypisać 90% produkcji światowej ale oczywiście każdy ma prawo wypowiedzi ..nie potępiam..ale się nie zgadzam...pozdr

g777

Zgadzam się i popieram ;-)

ocenił(a) film na 5
g777

Film jest spoko, ale do arcydzieła to mu kawał drogi. Początek jest kozacki, potem gorzej, potem znów się robi lepiej, a potem znów gorzej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones