PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648772}

Dotyk diabła

Where the Devil Hides
5,2 2 626
ocen
5,2 10 1 2626
Dotyk diabła
powrót do forum filmu Dotyk diabła

czego spodziewalibyście się po filmie o mormonach, efektów specjalnych czy jak ???
film razi irracjonalnym zachowaniem postaci ale myślę, że tak samo byście się zachowywali, a po drugie takie zachowanie jest częstym widokiem w różnego typu dreszczowcach.
Generalnie dało się obejrzeć chociaż mnie nie przestraszył

ocenił(a) film na 5
marko8403

Mnie bardziej przeraża fakt, że podobne sekty (bo właściwie jak to inaczej nazwać?) istnieją na świecie i ludzie pozwalają naruszać swoje wszelkie prawa jakiemuś liderowi w imię tak naprawdę czegoś, co może nie istnieć. To przykre jak ślepym na krzywdę własnych dzieci można być w pogoni za czymś tak irracjonalnym jak zbawienie.

ocenił(a) film na 5
namii

fakt, jak się zastanowić to fanatyzm w każdej postaci jest chyba najbardziej przerażający

użytkownik usunięty
marko8403

SPOILER!

Ja w sumie horrorem bym tego nie nazwała. Co do tej sekty.. sama miałam wrażenie, że ten ksiądz/pastor czy kim on tam był tylko wymyślił sobie tą całą przepowiednię żeby nastraszyć tych naiwniaków.. Byłam pewna, że jest to pewnego rodzaju sekta. On lider, a oni tacy nieświadomi. Mocno mnie zaskoczył fakt, że księżulek jednak miał rację. Co i tak nie zmienia faktu, że był c i u l e m. W sumie film sam w sobie mi się podobał, szału jakiegoś nie było, ale da się obejrzeć ;)

ocenił(a) film na 7

[spoiler]

Nie zapominajmy, że nasz ojczulek lubił sobie "badać" młode dziewczęta : ) Taki był dobry, i tak dbał o ich dusze, że musiał sprawdzać, czy ich ciała reagowały na jego dotyk. Ach, ta dobroduszność!

[/spoiler]

ichi666

No właśnie. Diabeł przybył po dusze grzeszników, a więc najpierw wybił całą sektę.

marko8403

Mormoni i Amisze to dwie zupełnie, wręcz wykluczające się grupy religijne. Film jest o Amiszach. Nie mam pojęcia czy powstał jakiś horror o Mormonach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones