PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648772}

Dotyk diabła

Where the Devil Hides
5,2 2 623
oceny
5,2 10 1 2623
Dotyk diabła
powrót do forum filmu Dotyk diabła

ale jest w filmie coś co warto zobaczyć, mianowicie ciemną stronę kościoła katolickiego. Jaką? Nie zdradzę. Zobaczcie sami.

użytkownik usunięty
Tomik_4

gdzie można obejrzeć?

gogle,

użytkownik usunięty
qaz1

gogle to sobie załóż na nos

z a l u k a j . t v

użytkownik usunięty
lNatalia

z tego co wiem tam nie ma.. jest na z a l u k a j t o ale bez napisów ;/

Na zalukaj film jest z napisami :)

ocenił(a) film na 5
Messalina1982

Oglądałam na cda.
Naprawdę, wpisanie tytułu filmu w wyszukiwarkę + dopisanie "napisy" lub chociaż "pl" naprawdę nie boli... Żyjemy w XXI wieku, pytanie o coś tak podstawowego powinno być wstydliwie w czasach, gdy tyle ludzi posiada dostęp do internetu. Googlowanie jest obecnie tak samo elementarną umiejętnością jak przeszukiwanie słownika. Najwyższa pora się nauczyć, a nie leniwie czekać aż ktoś zrobi wszystko za Was.

namii

Ale do czego Ty pijesz? Ja tylko odpisałam koleżance wyzej, że na zalukaj są napisy. Boszz życia nie masz czy co - taki bezsensowny wykład pisać w środku nocy...

ocenił(a) film na 5
Messalina1982

Nie taki bezsensowny jakbyś się zastanowiła. A odpowiedź skiwrowana była to koleżanki, która nie potrafi wygooglowac. Z niewiadomych powodów filmweb podpiął jako odpowiedź do Twojej wiadomości. Serio się nie zorientowałaś?
A godzina, co ona ma do rzeczy? Niektórzy prowadzą inny tryb życia^^

użytkownik usunięty
namii

Nie wiem czemu się teraz czepiasz. Zawsze sprawdzam sama czy coś jest w necie jeśli chcę to obejrzeć. Napisałam ten komentarz jakiś czas temu gdy film był dostępny bez napisów tylko i wyłącznie na z a l u k a j t o ... Dlatego poprosiłam o pomoc innych. Ze słownika potrafię korzystać tak samo jak z wyszukiwarki google.. Ale co Ty tam możesz wiedzieć, jesteś przecież zwykłym polaczkiem szukającym zaczepki w sieci. Hejtować każdy potrafi i przyczepiać się o byle co do każdego.. Kozak w necie, piz.da w świecie.

nie unoś się tak, bo coś ci pęknie jeszcze. Jak umiesz korzystać ze słownika to mogłaś sobie film przetłumaczyć mądralo, a jak nie to na kurs językowy nie jest jeszcze ,,to late,,

użytkownik usunięty
qaz1

"too late" jak już coś.. Poza tym ja się nie unoszę, to ty masz ból dupy i szukasz zaczepki. I mam nadzieję, że już nie odpiszesz. Pozdrawiam.

hehe czyli jak pouczasz to znasz język, nie zawracaj gitary z pytaniem o napisy.miałem nie pisać ale nie mogłem się powstrzymać, a na marginesie zaczepy nie szukam wisi mi to.pozdro i powodzenia z językami

Tomik_4

To amisze nie katolicy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones