PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792660}

Dotknij nieba

I Can Only Imagine
7,1 4 574
oceny
7,1 10 1 4574
Dotknij nieba
powrót do forum filmu Dotknij nieba

Niesamowity !

ocenił(a) film na 10

Dawno nie widziałam tak prawdziwego filmu żeby wzbudzał tyle emocji. Niesamowita historia i piosenka. Życzę sukcesów tym prawdziwym. Coś niebywałego. Film wyciskał ze mnie mnóstwo łez których nie mogłam opanować nawet po skończeniu oglądania. Na prawdę chylę czoła twórcom filmu i prawdziwym bohaterom oczywiście <3

ocenił(a) film na 5
Siva_filmaniak

hahahahahha serio????
Bardzo ubawiła mnie Twoja opinia o tym filmie :)
Ale oczywiscie masz prawo do WŁASNEGO zdania!
Piszesz... "Dawno nie widziałam tak prawdziwego filmu żeby wzbudzał tyle emocji." no to kochana... chyba rzadko do kina chodzisz :)
Ten film to jest kino-C
A do wzruszeń polecam.... "Maudie" bedziesz plakała kilka nocy :)

ocenił(a) film na 10
BlueSky_on

Dla Twojej świadomości chodzę raz w tygodniu. A dodałam że prawdziwego ponieważ jest oparty identycznie na faktach w moim środowisku. W gronie moich spotkała bardzo podobna historia ale nie zakończyła się happy endem. Stąd może byc takie poruszenie. A typowy Janusz musi się zawsze odezwać zamiast stworzyć oddzielny temat do dyskusji bo inaczej by nie przebolał...

Siva_filmaniak

Historia poruszająca, bo prawdziwa. Myślę, ze większość ludzi w jakiś sposób mogłaby się tu odnaleźć. Każdy przeżył jakąś stratę i każdy ma komu wybaczać. Do tego ładna muzyka.

ocenił(a) film na 10
alantolina

Dokładnie. W same sedno ;)

ocenił(a) film na 5
Siva_filmaniak

I po co ta agresja? Oboje macie dużo racji. Film jest głównie skierowany do osób mocno religijnych. Ateistą się on nie spodoba. Natomiast Maudie jak najbardziej super historia bez względu na to w kogo wierzymy.

ocenił(a) film na 10
killerbob

Ateistom*. Nie chodzę do kościoła, u spowiedzi byłem ostatnio na bierzmowaniu czyli ok. 30 lat temu a film uważam za rewelacyjny. Film nie musi być stary, by ocenić to bardzo wysoko a ma nie to "coś". Dla mnie miał to "coś".

ocenił(a) film na 5
Demolo

Mi wytykasz słówka. Mogłem napisać większości ateistów. Wyjątki od reguły się zdarzają, w tym wypadku twoja osoba. Dostrzegłeś to coś i spoko. Nic w tym złego nie widzę i dziwnego gdy dajesz mu9/10. Ja osobiście tej historii nie kupiłem

ocenił(a) film na 10
killerbob

Ja osobiście lubię jeśli ktoś mnie poprawi, bo wtedy lepiej zapamiętuję taki błąd i staram się go w przyszłości unikać. Jeśli uraziłem, to sorki. Na szczęście każdemu podoba się coś innego i to jest fajne. Wyraziłem tylko wlasną opinię. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones