PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792660}

Dotknij nieba

I Can Only Imagine
7,1 4 579
ocen
7,1 10 1 4579
Dotknij nieba
powrót do forum filmu Dotknij nieba

Średni !

ocenił(a) film na 5

Dobrze zrobiony film z obsadą która nie zawiodła ! Co prawda wątki kościelne na mnie źle działają ? Mam chyba uczulenie ;) To przebaczenie w tym przypadku to głupota ! Powinien kierować się przysłowiem :Zemsta jest słodka i nie tuczy ! ;)
Ogólnie film lekko nawiedzony ... Obejrzeć nie zaszkodzi ;)

con_desiros

Uczulenie - heh, tzn. że coś jest na rzeczy ;P. Właśnie o przebaczenie chodziło w tym filmie, choć to nie łatwe i może wymagać czasu. Dopóki się złościł na ojca nie był szczęśliwy, bo z nieprzebaczeniem jest jak z trucizną, którą pije ten, kto nie chce przebaczyć - zżera od środka... wątki wiary były po to, aby pokazać, że z Bogiem wszystko jest możliwe. Chłopak rysował swojego ojca, jako potwora, może tak sobie radził z nienawiścią od momentu gdy postanowił przebaczyć, później dostrzegł w nim człowieka.

ocenił(a) film na 8
con_desiros

Przebaczenie to najtrudniejsza i jednocześnie jedna z najpiękniejszych spraw w naszym doczesnym życiu. Gdybyśmy częściej przebaczali, bylibyśmy szczęśliwsi, ale to naprawdę bardzo trudne. O wiele, wiele trudniejsze od nienawiści.

ocenił(a) film na 9
BrunetWroc

,a już na pewno, jak człowiekiem rządzą pieniądze.

ocenił(a) film na 8
con_desiros

Jak słyszę skowyt sługusów szatana to wiem, że film będzie dobry. No to zaczynam projekcję :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones