PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=543829}

Dorwać byłą

The Bounty Hunter
6,3 96 523
oceny
6,3 10 1 96523
4,3 7
ocen krytyków
Dorwać byłą
powrót do forum filmu Dorwać byłą

a czasem mam wrażenie, że ci ludzie co te maliny rozdają, to rozdają je po haszyszu.
Aniston pokazała się ze świetnej strony jako aktorka komediowa. Ta mimika, wcielenie się
w rolę. To samo się tyczy jej planowego kolegi. Jak dla mnie świetny jak na komedię duet.
Po za tym świetna komedia na nudny wieczór. Ode mnie zasłużone 7/10 i ani razu się nie
znudziłem, bo zazwyczaj na kom. rom. gdzieś tak pod koniec zaczynam się nudzić. Tu
czegoś takiego nie było i jeszcze chciałbym zwrócić uwagę na świetnie poprowadzone
wątki... taka metodą przeplatanki, żeby widzowi się nie nudziło za bardzo. A skoro już
jesteśmy przy nagrodach, to dodam, że te złote maliny to absurd, bo te maliny są rozdawane
filmom, których ja wiem... reklama była odwrotnie proporcjonalna do sukcesu, czy
spodziewania się sukcesu filmu (myślę, że rozumiecie), a co raz częściej odnoszę
wrażenie, że Oscary nie są przyznawane aktorom za grę, tylko za postać i jej problemy. Czyli
im postać dramatyczniejsza, tym większa szansa na Nagrodę Akademii. Mam w tyłku te
wszystkie nagrody.

ocenił(a) film na 6
patrykDJ2009

Musze sie z Toba zgodzic. Co do samej komedii jak i Oscarow. Film tez mi sie podobal, bo oprocz watku milosnego byl kryminalny wiec nie bylo takiego 'miziu-miziu' + złośliwosci jakimi sobie dogryzali. Jesli chodzi o nagrody to taz wydaje mi sie, ze daja je za postac a nie za gre, chociaz niektorym sie naleza - natalie portnam ( dla mnie zagrala swietnie) i heath ledger za jokera, dzieki ktoremu dalo sie ogladac tak dlugi film jak mroczny rycerz. Jak dla mnie nie co roku sa tak dobre filmy i tak dobre kreacje aktorow, zeby przyznawac im oscary, ale to chyba taki mus. Co to za oscary jesli nie wylonią najlepszej aktorki/ aktora. Jest to bardzo subiektywna ocena i ustalana przez pryzmat innych filmow. To tak jakby z 5 najgorszych filmow czy rol wybrac najlepszy, bo nagroda musi byc.

ocenił(a) film na 7
patrykDJ2009

a ja rozumiem, bo na filmie wynudziłam się jak mops... aktorów bardzo lubię, ale ten film totalnie mnie rozczarował, dotrwałam tylko do połowy

ocenił(a) film na 6
wilczyca1111

nie kazdy bedzie podzielał to zdanie to jest oczywiste, ja w kazdym razie zgadzam sie z Patrykiem. Aktorow tez bardzo lubie, ale czym Cie tak rozczarował ten film? Spodziewałas sie czegoś głębszego po komedii/ komedii romantycznej?

sandra_niunia93

Myślę ,że pomysł z ukazaniem pary ex już jest mało romantyczny i nie trafia do odbiorcy. Zazwyczaj na wspomnienie swoich ,,ex'' ludzie nia mają dobrych odczuć w większości i to już skreśla ten film bo czasem chcemy się utożsamić z bohaterem nawet komedii romantycznych ale w tym filmie to było by raczej science fiction. Aniston i Butler bardzo dobrze zagrali jednak scenariusz nie był aż tak ,,klimatyczny'' by zostać w pamięci widzów.

ocenił(a) film na 2
F_A_N_T_A_Z_J_A

Było wiele dobrych filmów o ex, ale na pewno nie ten. Ta para wręcz odrzuca. O ile postać Nicole jeszcze stara się jakoś zrobić to (rozstać i żyć po rozwodzie) z klasą to Milo, zwłaszcza w pierwszej połowie jest wręcz odrażający. Ciężko nie tyle się utożsamić z bohaterami ale choćby odrobinkę im kibicować.

ocenił(a) film na 7
sandra_niunia93

nie spodziewałam się niczego głębszego, tylko po prostu czegoś zabawnego, z polotem. A tymczasem film mnie ani nie rozśmieszył, ani się przy nim nie zrelaksowałam, no chyba, że miał mieć na celu uśpienie :D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones