PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=188392}

Dorwać Smarta

Get Smart
6,2 47 162
oceny
6,2 10 1 47162
5,7 6
ocen krytyków
Dorwać Smarta
powrót do forum filmu Dorwać Smarta

"Get Smart" prezentował niekiedy żenująco-żałosny poziom żartów. Zaznaczam, NIEKIEDY, bo co jakiś czas pojawiał mi się uśmiech na twarzy. Nie ryczałem ze śmiechu, no, w sumie tylko raz (jak agentka 99 na balu powiedziała, że Smart jest upośledzony i pooowoli mu tłumaczyła, że idzie zatańczyć, a on na to ułomnym głosem: Ooookej... hehehe), albo może dwa razy (koszmar Smarta - jak mu strażnicy wrzucili tort przez otwór w drzwiach). Steve Carell odnalazł się w swej roli bez problemu, widać, że jest po prostu stworzony do wygłaszania kompletnie absurdalnych kwestii z poważną miną. Trochę jak Leslie Nielsen :-)

Podsumowując... "Get Smart" polecam naprawdę wyposzczonym fanom parodii filmów szpiegowskich. Cała reszta może sobie to filmidło ze spokojem odpuścić.

ocenił(a) film na 5
JoNNy_908

Masz racje. Niechce mi się pisać tak długie postu jak ty ale mogę się w zupełności podpisać pod tym co napsiałeś. Film 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones