PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95435}

Dom na krańcu świata

A Home at the End of the World
6,7 3 323
oceny
6,7 10 1 3323
Dom na krańcu świata
powrót do forum filmu Dom na krańcu świata

Jest to film napewno wyróżniający się od innych,o niekonwencjonalnej fabule,w moim odbiorze bardzo pozytywny,wprawiający widza w hmmm...jakiś rodzaj spokoju.Prosiłabym o podanie tytułów podobnych filmów.Dodam jeszcze,że według mnie można by było go jeszcze trochę wydłużyc,ale to tylko dla lubiących ciekawe historie opowiadane bez pośpiechu.dziekuje:)

ocenił(a) film na 9
msfreaky

Ich Troje
I Twoją Matkę Też
Marzyciele

Obecnie tylko te przychodzą mi do głowy

msfreaky

Polecam "Godziny" na podst. książki autorstwa Michaela Cunninghama - on też napisał "Dom na krańcu świata"...:)

msfreaky

'Apartament' z Josh'em Hartnett'em. Nie jest to film o podobnej fabule, ale na pewno wprowadza widza w niezwykły klimat. Do tego tego niesamowity soundtrack ...
'Dom nad jeziorem' to również oaza spokoju. Taki filmowy chillout :)
Mało znany i niedoceniany 'Przystanek Manhattan' z wspaniałą obsadą czy 'Rozmowy z innymi kobietami'. Na długo zapamiętasz też 'Ukryte pragnienia' z Liv Tyler.
Jeśli chodzi o podobną fabułę, co do 'Domu na krańcu świata', to kolega wyżej wymienił najlepsze. Mogę dodać od siebie jeszcze 'Uwikłani' z Meyers'em.

msfreaky

Dorzucę jeszcze: Time to Leave

użytkownik usunięty
msfreaky

z takich klimatycznych filmów to pamiętam ekranizację powieści M.Kundery "Nieznośna Lekkość Bytu","Między słowami"ze S.Johansson, "Prosta historia"-Lyncha(w wybitnie nielynchowskim klimacie film)...Pozdrawiam

użytkownik usunięty
msfreaky

i z ostatnich filmów Allena-"Vicky Crystal Barcelona.

ocenił(a) film na 4

Ja polecam Biegając z nożyczkami.

Rinoa_Sin

ja polecam film Zakazany owoc , ma taka sama fabue .Graja tam bardzo dobrzy aktorzy. Tylko jest problem bo w internecie nie mozna tego znalesc .\

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones