PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866641}

Dom Gucci

House of Gucci
6,4 73 084
oceny
6,4 10 1 73084
5,2 44
oceny krytyków
Dom Gucci
powrót do forum filmu Dom Gucci

Po trailerze...

ocenił(a) film na 6

...myślałem, że będzie bardzo dobrze. Po recenzjach, że fatalnie. Czyli fakt, że wyszło średnio nie powinien mnie specjalnie dziwić. Można mieć z tego przyjemność, głównie z gry aktorskiej, z Lady Gagi, z Ala Pacino, nawet o dziwo z Drivera. Można mieć ze zręcznego połączenia muzyki i obrazu choć ta pierwsza wydaje mi się nieco zbyt eklektyczna i dobrana bez żadnego sensownego klucza. Scenariusz natomiast, słusznie gadają, miejscami leży. I kwiczy. Niektóre sceny (np początkowa dyskoteka) są realizacyjnie słabe, inne choć świetnie zagrane (Patrizia zlecająca brudną robotę) idą niepotrzebnie w groteskę. Fabularnie wygląda to jakby miał być serial ale trzymanie tych wszystkich znanych aktorów zbyt długo wyszłoby nieco jednak za drogo więc się tu i tam coś wycięło i jedziemy na skróty. W rezultacie główny bohater nagle przechodzi przemianę "bo tak, bo nadszedł jej czas" a postacie są redukowane do karykatury. A jeśli jesteśmy już przy niej, absurdalnie odpustowa postać i rola Paolo Gucci też temu filmowi nie służy. Czy miała być komedia? Nie miała? Na plus, że pomimo tego wszystkiego ciągle się na to dobrze patrzy.

ocenił(a) film na 6
darrowred

Tak, myślę, że powstałby z tego dobry mini-serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones