PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10032080}
6,9 2 381
ocen
6,9 10 1 2381
6,1 14
ocen krytyków
DogMan
powrót do forum filmu DogMan

Zamiast tracić czas na Napoleona, idźcie na nowego Bessona. Wzrusza, bawi, dopieszcza wizualnie i aktorsko. Warto. Szkoda, że tak o nim cicho.

ekdmochowska

dopiero dzis sie o nim dowiedzialem.Jutro go puszczam bo jestem fanem Bessona

ocenił(a) film na 9
ekdmochowska

Też nie rozumiem.Z tych,które widziałem,a widziałem ich dużo to najlepszy film 2023 roku.

ocenił(a) film na 6
ekdmochowska

Jestem fanem Bessona od lat, oczywiście głównie jego najlepszego okresu, czyli lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, gdy był według mnie najlepszym twórcą filmowym na świecie. Niestety, jego najnowsza produkcja jest co najwyżej niezła, a śladu po dawnym mistrzu nie ma już prawie wcale. To samo dotyczy autora muzyki, Erica Serry, które dawniej także należał do światowej czołówki kompozytorów muzyki filmowej. Obecnie nie zostało z niego już prawie nic.

ocenił(a) film na 8
ekdmochowska

Bo to Francuz , nie HAMERYKANIN wiec juz na starcie jest pomijany a ze na jego nieszczescie jest DOBRY wiec tym bardziej bedzie wciskany w kąt bo zawyża poziom , malo ktory w ameryce moze sie z nim równac wiec skoro w rownej rywalizacji nie maja szans to nie podejma zadnej rywalizacji czyli wycisza film ,a nasza wspaniała kinematografia i cała otoczka , FW tez nalezy do peletonu Hameryki wiec robi to co jej karzą
Film jest na pewno wart obejrzenia ,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones