PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752725}
7,7 172 523
oceny
7,7 10 1 172523
7,0 36
ocen krytyków
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
powrót do forum filmu Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

że większość ludzi nie przystałaby na taką grę, każdy z nas ma coś do ukrycia przed kimś znajomym, coś większego lub mniejszego.
A ponadto bardzo dobry film, taki do przemyśleń jacy to ludzie są tak jak powiedział któryś bohater - słabi.
Smutne.

ocenił(a) film na 8
nunax4

Ja bym się nie zgodził bo to głupie, ale mógłbym się zgodzić aby tylko mój telefon leżał na stole.
Bardzo by to było nudne, bo raczej by nie zadzwonił.

ocenił(a) film na 8
nunax4

Ja bym raczej nie zagrał, bo szczerość prawie nigdy nie popłaca. A już na pewno stuprocentowa. Poza tym każdy człowiek ma naturalne prawo do prywatności i tajemnic, nawet przed bliskimi osobami.

ocenił(a) film na 8
nunax4

Ja bym zagrała bez wahania :-) Nie dlatego że nie mam jakichś tam małych tajemnic, ale dlatego że nie są to rzeczy, które mogłyby wyjść w SMS-ach czy rozmowach telefonicznych ;-)

Chrumka_filmweb

Ja podobnie, kochanka nie mam, gejem nie jestem, cycki mam :P a większość jakiś typowych nieporozumień czy drobnych tajemnic mogących kogoś urazić przez co nic nie mówię ani nikomu nie piszę w smsach, gorzej z drugą połówką ;)

ocenił(a) film na 8
nunax4

Ja bym chętnie zagrał, byłoby zabawnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones