PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000999}

Dobry ogrodnik

Master Gardener
5,5 1 056
ocen
5,5 10 1 1056
7,7 3
oceny krytyków
Dobry ogrodnik
powrót do forum filmu Dobry ogrodnik

kto pracuje w ogrodzie wie, że ogród z filmu był zaniedbany... i tyle. Nie wiem po co robi się takie filmy. "Leon zawodowiec" dla ubogich? Płaski scenariusz, brak chemii między aktorami a czarnoskóra panna to aktorska słabizna. Zakończenie jak z telenoweli. Szkoda czasu.

yussty

Heh, a Leon zawodowiec to był dla bogatych? Taka sama słabizna dla naiwnych...

eltoro10000

hmm, nie zrozumiałe(a)ś przenośni.. ale czy Ci sie to podoba czy też nie, Leon zawodowiec należy do kultowych filmów lat 90 i w ogóle do filmów jednak z tej wyższej półki ( chociażby ze względu na kreacje aktorskie), znany jest w masowej kulturze a o takiej głupotce jak Dobry ogrodnik nikt nie będzie pamiętał 10 minut po seansie; serdecznie pozdrawiam!

yussty

To nie była przenośnia, wiec nie było co rozumieć, a na wyższej półce to to leżało jak je pan z wypożyczalni na niej położył. Kultowy...heh, gnioty Lubaszenki i Machulskiego też są "kultowe". To, że coś się podoba pospólstwu, nie znaczy jeszcze, że jest dobre. Disco polo też się podoba.

eltoro10000

och, to jaka jest ta wyższa półka, hę? arystokracja, która nosiła peruki pełne wszy?

yussty

Najwyraźniej taka, do której nie dosięgasz...

eltoro10000

No cóż, widzę brak argumentów, więc idziesz w stronę ad personam. Żałosne.

yussty

Twoje " argumenty" to peruki pełne wszy... Faktycznie, żałosne.

eltoro10000

Dalej ad personam. Dalej żałosne.

yussty

Potwierdzam ;-)

eltoro10000

Ech, nie doczekałam się odpowiedzi na moje pytanie o wzorzec z Sevres kinematografii, o te cud- miód filmy przy których plebejski popcorn jest zakazany, o te arcydzieła po których nie zmrużę oka... Mogę spać spokojnie.

yussty

Racja. Lepiej śpij zamiast popisywać się swoją ignorancją na forach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones