PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000999}

Dobry ogrodnik

Master Gardener
5,5 1 056
ocen
5,5 10 1 1056
7,7 3
oceny krytyków
Dobry ogrodnik
powrót do forum filmu Dobry ogrodnik

Film dobry ogrodnik oglądałem jakiś czas temu, Bardzo wrył mi się w pamięć, trafiłem na niego przypadkowo i okazał się strzałem w dziesiątkę, film ma duszę ten film ma ciało które możemy podziwiać, w mojej opinii Takich filmów jest bardzo mało, konkretnie powiem że warto obejrzeć chociażby dla samych tatuaży:-) zrobiony Pewnie za niewielkie pieniądze na podstawie prawdopodobnie książki której nie czytałem, polecam szczególnie melomanom kina na wysokim poziomie, od początku film przykuł moją uwagę ze względu na świetną fabułę oraz dobrą grę aktorską, aktorzy bardzo zgrani, jeżeli oczekujecie od filmu emocji ekranowej to się nie zawiedziecie, naprawdę świetny film będę go pamiętał, Szczerze polecam.

zibee

Mam podobne wrażenia i również dość przypadkowo trafiłam na ten film... Urzekły mnie już zdjęcia kwiatów na początku, dość wolna narracja nie odstraszyła, zaintrygowała obsada i zanim się zorientowałam wsiąkłam w ten obraz. Wielki, stary, biały dom z ogromnym ogrodem, gdzieś pośrodku Luizjany, większości wytrawnych kinomanów od razu nasuwa skojarzenia co do kierunku w jakim może zostać poprowadzony scenariusz, a jednak nic bardziej mylnego! Momentami jest mocno moralizatorsko, a finał to przedziwny happy end, ale .... w trakcie dzieje się tam mnóstwo tego, czego bym się absolutnie nie spodziewała - i jest to ogromny plus, natomiast scena zbliżenia między dwójką głównych bohaterów i jazda autem tuż po, na dłuuugo zapadnie mi w pamięć jako wzajemna konfrontacja z ucieleśnieniem własnych "demonów" i obietnicą, że warto to zrobić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones