PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36324}

Dobosz

Drumline
7,0 7 034
oceny
7,0 10 1 7034
Dobosz
powrót do forum filmu Dobosz

Opis filmu.... cały film czarni nawalają pałami w bębny. the end

netti

no i o to tu chodzi jeśli nie znasz perki to po prostu nie jest to film dla Ciebie

jotubyl

Jotubyl, ja akurat grałam na perkusji w szkole muzycznej i też mnie to nie zachwyca.

Szarobure

Tzn owszem, poziom gry jest naprawdę świetny i szacunek pełen dla umiejętności tych dzieciaków, ale cała otoczka wydaje mi się tandetna. Całe to czołganie się, kręcenie pupami pasuje do pojedynków raperskich, nie do orkiestr.

netti

Jaki rasistowski komentarz! A jak są sami biali, to nikt nie zwraca uwagi...

Indra_5

mylisz się bo czarni zauważą i krzyczą o rasizmie
u czarnych w filmach i teledyskach nie występują biali a u białych muszą czarni bo inaczej to rasizm

Indra_5

"Opowieścią o pochodzącym z biednej rodziny czarnoskórym perkusiście" a w tym zdaniu dostrzegasz rasizm ?

markin

chodzi mi o sformułowanie autora postu

Indra_5

prawdę napisał tak właśnie wygląda film a na dodatek na trybunach stadionu tylko czarni są... więc autor postu zapomniał nadmienić, że czarni oglądają to naparzanie pałami ale coś zostawił żeby nie opisać całego filmu hmm ze szczegółami

markin

chyba rzeczywiście miałam jakiś gorszy dzień i po prostu się czepiłam, źle odebrałam. Przepraszam za to autora postu.

Indra_5

widać, że nie znasz rzeczywistości obecnej wielokulturowej i jak zachowują się czarni i ilu z nich siedzi w więzieniach
zapoznaj się z

http://www.youtube.com/watch?v=dB0M9_dIqHo

http://www.youtube.com/watch?v=c8r_sKYnGyE

wniosków nawet nie trzeba pisać

Indra_5

Nie, wcale źle nie odebrałaś.
Podkreślanie czyjegoś koloru skóry w dyskusji to po prostu rasizm, i tyle.

Ertix_Poke

Wydaje mi się, że napisałam to by skończyć bezsensowną dyskusję, nie wie, nie pamiętam, dawno to było ;)

ocenił(a) film na 9
markin

był 1 latynos

gutex0

czyli Indianin rdzenny Amerykanin haha

Indra_5

Napisanie, ze w filmie są sami czarni, to rasizm?
Ale tam SĄ sami czarni. No, 90 procent.

netti

dla tego należy oglądać w dzień bo nocą nic nie widać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones