PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716498}
5,0 66 270
ocen
5,0 10 1 66270
6,0 33
oceny krytyków
Disco Polo
powrót do forum filmu Disco Polo

Stracony czas, którego już nigdy nie odzyskam... Jak można się zachwycać nad tak durnym filmem??? Kto daje kasę na takie badziewie??? Już po 5 minutach wiedziała, że film nie dla mnie, ale pomyślałam, że dam mu szansę, że jeszcze może się pośmieję itp... A tu nic... Jedyne co mi się podobało to piosenka Modern Talking w tle...

Maggie1980

To jeszcze bardzo mało widziałaś. Dziwne że 90% krytyków filmowych daje mu dobre lub bardzo dobre recenzje. Ale co oni tam wiedzą.

Aha, i nie było żadnej piosenki Modern Talking w filmie. Może pomyliłaś seanse? To by wszystko tłumaczyło.

ocenił(a) film na 1
nevler

Krytycy za dużo ćpają... to wszytko tłumaczy

Maggie1980

to już znasz przyczynę dlaczego Ci się nie podobał :D:D:D

ocenił(a) film na 1
aroundthebend

Naucz się czytać ze zrozumieniem

Maggie1980

Co za piękny przejaw frustracji - wchodzisz w każdy możliwy temat na tym forum i wypisujesz podobne bzdety. Masz jakieś kompleksy czy po prostu cierpisz na nadmiar czasu?

ocenił(a) film na 1
nevler

Ostrzegam ludzi

ocenił(a) film na 1
nevler

Pełen frustracji to chyba ty jesteś skoro tu ciągle zagladasz

Maggie1980

Co ma frustracja do przeglądania forum?

nevler

Koleżance pomyliło się Modern Talking z Bad Boys Blue - zdarza się :)

Sportwell

Koleżance się chyba dużo rzeczy pomyliło :)

nevler

Generalnie film jakiś rewelacyjny to nie był, może kilka razy w kinie był śmiech, ale całość oglądało się raczej przyjemnie. Na pewno w pamięci zapadnie mi prezenter z Polo TV w tlenionych włosach - no zajebiście zagrał ten koleś :D

To ten Mariusz Drężek cały był.

użytkownik usunięty
Sportwell

Bo Bad Boys Blue to była podróba Modern Talking, dlatego jej się pomyliło. :D

ocenił(a) film na 1
nevler

Nie rozśmieszaj mnie z krytykami. To tak samo jak z dziennikarstwem. Myślisz że oni są obiektywni? Kasę z tego mają to piszą laurki. Ot co.

smoke_city

Aha więc polaczki tacy jak wy zawsze znają prawdę

ocenił(a) film na 8
Maggie1980

Wiele osob nastawilo się na nie wiem jaką komedię, a to super baśniowo zrobiony film, surrealistyczny, mi się podobal, no ale każdy lubi co innego.

ocenił(a) film na 1
Pisanka88

Ten film to DNO !!!! I nic mnie nie przekona, że jest inaczej

ocenił(a) film na 1
Maggie1980

Masz rację DNO nie warte ani czasu ani pieniędzy na bilet do kina

użytkownik usunięty
Maggie1980

Gdybym Ciebie posłuchał i nie obejrzał tego film uto mocno bym tego żałował. Zresztą przez takich jak Ty właśnie oglądam każdy film bo potem się okazuje że nawet te z największą falą krytyki dla mnie są ciekawe.

PS Bad Boy Blue, ale obawiam się że uprawiasz trolling i doskonale wiesz co piszesz.

ocenił(a) film na 1

Człowieku nawet nie wiem co to jest trolling - ale skoro ty wiesz to pewnie jest cos a rzeczy....
Skoro tak bardzo cie ten film zauroczył to współczuje ... niskiego ilorazu inteligencji

użytkownik usunięty
Maggie1980

Im mniejszy iloraz inteligencji tym człowiek szczęśliwszy :D

ocenił(a) film na 1

a to też prawda:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones